Blog

Sada na gélové nechty bez lampy

SILCARE

ID4333
SILCARE
Sada Na sklade
Úplná sada na predlžovanie nechtov. Môžete si vybrať z dvoch spôsobov. Predlžovanie je možné pomocou samolepiacej šablóny alebo lepením umelých tipov.... Celý popis
Bežná cena 74.24 €
Ušetríte 43% 31.75 €
Naša cena 42.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Úplná sada na predlžovanie nechtov. Môžete si vybrať z dvoch spôsobov. Predlžovanie je možné pomocou samolepiacej šablóny alebo lepením umelých tipov. Aj keď UV lampa nie je súčasťou sady, gély musia v UV lampe vytvrdnúť. Takto predĺžené nechty pri správnej aplikácii vydržia 4-6 týždňov. V sade sú farebné gély, kamuflážny, biely a číry. Základným je číry jednofázový gél, ktorý sa používa v tenkej vrstve ako podklad a je dostatočne hustý, preto je vhodný na modelovanie C-oblúku. Nezabudli sme ani na vrchný lesk, v podobe finishu. Do 9W lampy ich vkladáme na 4 až 5 minút, no v 36W lampe vytvrdnú už za 2 minúty. Vzniknutú lepkavosť medzi jednotlivými vrstvami neutierame.
štítok Novinka, Výpredaj

Príprava a nalepenie tipu

Najprv je potrebné zmatniť prírodný necht jemným brúsnym blokom a očistiť ho kefkou. Na takto pripravený necht nalepíme umelý tip. Lepidlo aplikujeme do zarážky, ktorá sa nachádza na tipe. Tip je potrebné nalepiť tak, aby nevznikli bublinky. Ak je tip dobre uchytený, skrátime ho pomocou gilotíny a zmatníme jeho povrch pilníkom. Viditeľný prechod zbrúsime do stratena. Takto predĺžený necht oprášime a aplikujeme naň primer, ktorý slúži na lepšiu priľnavosť ďalších nanesených vrstiev.

Vytvorenie francúzskej manikúry

Na pripravený necht nanesieme tenučkú vrstvu 1-fázového gélu a vložíme do 36W UV lampy na 2 minúty. Po vybratí z lampy môžeme začať kamuflážnym gélom, ktorý nanesieme na stred nechtového lôžka. Pomaly a jemne ho roztiahneme do strán. Po okrajoch nechtu nesmie byť vrstva hrubá. Dáme vytvrdnúť do UV lampy na 2 minúty. Potom nanesieme malé množstvo bieleho gélu a vytvoríme smile líniu pomocou drievka alebo štetca. Opäť vložíme do lampy na vytvrdnutie. Gély a štetec umiestnite počas práce mimo dosahu žiarenia z UV lampy.

Vymodelovanie nechtu gélom

Na ozdobený necht aplikujeme väčšie množstvo stavebného gélu a pomocou štetca ho rozťahujeme pomaly do strán. Modelujeme tak, že v strede nechtu je vrstva najhrubšia a smerom do strán tenšia. Dbáme, aby gél nezatiekol na kožičku. Ak sa tak stane, pomocou drievka prebytočný gél odstránime. Do 36W UV lampy vložíme ruky na vytvrdnutie minimálne na 2 minúty. Pri hrubších vrstvách je dobré dávať do lampy každý prst zvlášť, aby modelácia nepozatekala počas modelovania ostatných nechtov.

Finish gél a aplikácia olejčeka

Po vybratí z lampy, z povrchu odstránime lepkavý film pomocou cleanera a buničiny. Pilníkom odstránime nerovnosti na nechte. Ak má necht dokonalý tvar, kefkou odstránime prach a aplikujeme naň finish gél. Ten celú modeláž zafixuje a dodá nechtom lesk. Je potrebné ho nechať vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí odstránime výpotok a aplikujeme výživný olejček.

Príprava nechtu a založenie šablóny

Nechty predĺžené šablónou sú pevnejšie, trvácnejšie, prirodzenejšie a šetrnejšie k prírodnému nechtu. Ten pod gélom dýcha a nie je vystavený nepriaznivým účinkom lepidla. Pred osadením šablóny si necht zmatníme brúsnym blokom a očistíme kefkou. Aplikujeme primer pre lepšiu priľnavosť. Následne natrieme 1-fázovým UV gélom. Pomocou plochého štetca nanesieme tenučkú vrstvu a necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí je povrch jemne lepkavý, ale túto lepkavosť neodstraňujeme. Pripravíme si šablónu a osadíme ju pod voľný okraj nechtu tak, aby vznikla súvislá rovina.

Predlžovanie na šablóne

Ak je šablóna správne osadená môžeme začať s predlžovaním. Tento spôsob predlžovania si vyžaduje trošku viac zručnosti a trpezlivosti. Na šablónu nanesieme väčšie množstvo 1-fázového UV gélu a pomocou štetca ho rozťahujeme do požadovaného tvaru ako je napríklad hrana, mandľa a podobne.Roztiahneme ho aj na prírodný necht minimálne do polovice. Dbáme, aby táto vrstva bola tenká. Ak je gél roztiahnutý do správneho tvaru, necháme ho vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty. Po vybratí z lampy môžeme šablónu opatrne odstrániť a pokračovať v modelovaní. Pri francúzskej manikúre postupujeme tak, že najprv nanesieme kamufláž, ktorú necháme vytvrdnúť v lampe. Potom vytvoríme smile líniu bielym gélom, ktorú tiež vložíme do lampy na 2 minúty. Počas práce je nevyhnutné mať gély a štetec položené na mieste, kde na ne nebude dopadať svetlo zo zapnutej lampy. Došlo by totiž k ich zatvrdnutiu a tým aj znemožneniu ďalšej práce.

Aplikácia ozdôb na necht

Umelé nechty si vieme prizdobiť rôznymi ozdobami ako sú napríklad glitre. Ich aplikácia je rýchla a jednoduchá. Na špičku štetca si naberieme trošičku číreho gélu a následne namočíme štetec do glitrov. Tak ich aplikujeme na necht podľa vlastnej fantázie. Takto ozdobený necht vložíme do UV lampy na vytvrdnutie.

Vymodelovanie nechtu

Ak je zdobenie a francúzska manikúra hotová, celé to zafixujeme nanesením 1-fázového gélu. Touto vrstvou vymodelujeme aj C-oblúk. Takto vymodelovaný necht je pevný a odolný voči nárazom. Štetcom nanesieme stavebný gél tak, aby po okrajoch bola vrstva tenká a v strede nechtového lôžka bola vrstva najhrubšia. Takto vymodelovaný necht vkladáme do lampy na vytvrdnutie.

Záverečné ošetrenie nechtu

Po vytvrdnutí necht odmastíme cleanerom a buničinou. Pilníkom si upravíme tvar, odstránime prebytočný gél a vyrovnáme povrch. Ak je tvar nechtu podľa predstáv, odstránime prach. V tomto kroku môžeme ešte zdobiť farebným gélom, lakom alebo farbami. Nakoniec celé zafixujeme nanesením finish gélu, ktorý dodá nechtu krásny lesk. Ten vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí odstránime výpotok a nanesieme výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021