Blog

Sada na one step gél lak bez lampy


ID7543
Sada Na sklade
20-dielna sada na nechty, určená pre úpravu nechtov pomocou jednofázových gélov. Sada je vhodná ak už máte lampu a všetko potrebné už nájdete v sade. Kvalitné... Celý popis
Bežná cena 29.40 €
Ušetríte 29% 8.41 €
Naša cena 20.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

20-dielna sada na nechty, určená pre úpravu nechtov pomocou jednofázových gélov. Sada je vhodná ak už máte lampu a všetko potrebné už nájdete v sade. Kvalitné gél laky LONEL majú vysokú pigmentáciu a dobre sa nanášajú. Prírodné nechty je potrebné upraviť. Brúsnym blokom jemne zmatnite povrch nechtovej platničky, aby one step gél lak dobre priľnul. Aplikujte primer na odmastnenie. Vyberte si farebný one step gél lak a rovnako ako klasický lak, ho nalakujte na nechty v tenkej vrstve. Následne vložte nechty do UV, LED alebo DUAL lampy. Odporúčame naniesť minimálne dve vrstvy, aby sa docielila krásna sýta farba. Po vytvrdnutí sú nechty hotové a stačí už len ošetriť kožičku okolo nechtov olejčekom.
štítok Výpredaj

Lonel one step gél laky sú silne pigmentované s dobrou konzistenciou. Na spevnenie prírodných nechtov vám postačí len tento jeden gél lak. V sade máte na výber z troch farebných kombinácií. Rozhodnite sa podľa vkusu a nálady, akú farbu si zvolíte. Postup je ďalej veľmi jednoduchý. Nepotrebujete nadlak, podlak ani iné gélové vrstvy. Základom je dobrá príprava prirodzených nechtov. Tie si najprv jemne zmatnite brúsnym blokom a očistite cleanerom. Vzniknutý prach odstráňte buničinou a aplikujte primer, ktorý nedávajte do lampy, ale nechajte vstrebať. Farebný gél lak nanášajte minimálne v dvoch tenkých vrstvách, každú zvlášť necháte vytvrdnúť v lampe. Ak použijete UV lampu, čas na vytvrdnutie je 2 minúty, v dual lampe postačí 30 sekúnd. Po vytvrdnutí sú nechty hotové, bez výpotku. Na záver ešte ošetrite kožičku olejčekom.

Odstraňovanie gél laku je veľmi jednoduché. Použijeme na to odstraňovač gél laku a buničinu, ktoré sú v sade. Na povrch nalakovaných nechtov položíme buničinu s odtraňovačom a obalíme alobalom. Môžeme použiť aj hotové alobalové papieriky. Takto necháme pôsobiť 10 až 20 minút. Následne za pomoci pomarančového drievka odstránime zvyšky gél laku a prebrúsime tvar a povrch nechtov.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021