Blog

Polygél sada s dual lampou a formami


ID5903
Sada Na sklade
18-dielna praktická sada na polygél nechty. Vhodná aj pre začiatočníkov. Veľkou výhodou poly gélu je, že je hustý, a tak sa nestane, že by vám počas práce... Celý popis
Bežná cena 101.59 €
Ušetríte 28% 28.60 €
Naša cena 72.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

18-dielna praktická sada na polygél nechty. Vhodná aj pre začiatočníkov. Veľkou výhodou poly gélu je, že je hustý, a tak sa nestane, že by vám počas práce zatiekol na kožičku. Nechty môžete predlžovať pomocou šablóny, alebo naniesť poly gél do dual formy a priložiť na necht. V oboch prípadoch je potrebná príprava nechtu a poly gélový podklad. Začneme teda prebrúsením celého povrchu nechtov. tak nanesieme poly prep aby sme ich odmastili a poly grip, aby gél dobre priľnul k nechtu. Nasleduje prvá tenká gélová vrstva. Použijeme na ňu poly base a vložíme do lampy na 30 sekúnd. PO vybratí bude povrch lepkavý, no to je v poriadku. práve táto lepkavosť vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou, ktorou je už samotný extra hustý polygél. Po šablóne, alebo po dual forme ho roztláčame štetcom namočeným v poly liquide. Materiál sa tak nebude lepiť na štetinky. Vytvarovaný necht vložíme do lampy na 60 sekúnd. Po uplynutí času utrieme povrch od lepkavosti pomocou cleanera a buničiny a pilníkom necht prebrúsime, prípadne dotvarujeme do dokonalosti. Ako pri modelovaní tak aj pri brúsení nezabúdame na C-oblúk. Ak je správne vymodelovaný tak predĺži životnosť nechtov. Na prebrúsený povrch natrieme poly finish a po vytvrdnutí v lampe utrieme lepkavosť.
štítok Výpredaj

So sadou s dual lampou na vytvorenie polygél nechtov budú vaše nechty vždy dokonalo upravené rýchlo a jednoducho. Práca s polygélom je jednoduchá vďaka jeho konzistencii. Nezateká na nechtovú kožičku a tak predlžovanie nechtov pomocou šablóny nie je problém. Ďalší variant je pomocou dual formy, ktorá je takisto súčasťou sady. V obidvoch prípadoch je potrebné si najprv prirodzený necht pripraviť prebrúsením celej nechtovej platničky a nanesením poly prepu a poly gripu, ktoré nedávame do lampy. Postup pri použití šablóny je nasledovný. Po nanesení poly prepu a poly gripu aplikujte poly base, ktorý už dáte do dual lampy na 60 sekúnd. Výpotok z neho neutrierajte, ale priložte šablóny klasickým spôsobom. Ďalej už podľa šablóny nanášajte poly gél štetcom. Pre lepšie nanášanie a tvarovanie nechtu si štetec namáčajte do poly liquidu. Nechajte vytvrdnúť v lampe, a po vytvrdnutí odstránte šablóny a lepkavý výpotok cleanerom. Nechty ešte prebrúste, prípadne mierne zmeňte ich tvar, ktorý chcete dosiahnuť a celé to zafixujte poly finishom, ktorý ide taktiež do lampy. Lepkavosť utierajte cleanerom.

Postup pri použití dual formy je následovný. Prebrúste necht, naneste poly prep a poly grip. Tak tenkú vrstvu poly base. Vyberte správne veľkosti foriem na všetky nechty a potom do nich vtlačte a roztláčajte poly gél do požadovanej dĺžky. Takto vtlačený gél spolu s formou priložte poriadne na nechty a spolu s formou dajte do lampy na 60 sekúnd. Po vytvrdnutí odstráňte formy a vytvorený tvar nechtov ešte prebrúste. Na finálny efekt naneste poly finish, dajte do lampy a lepkavý výpotok z poly finishu utrite cleanerom a buničinou.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021