Blog

Set na polygél s 36W UV lampou


ID5902
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kompletná sada na predlžovanie nechtov polygélom. Môžete ich predlžovať na šablónu, alebo pomocou dual foriem. Pred aplikáciou je potrebné nechty pripraviť rovnako ako pri predlžovaní gélom. Na odmastenie použite poly prep a na priľnutie poly grip. Ako podkladovú vrstvu odporúčame použiť poly base, ktorý tvrdne v lampe 2 minúty. Lepkavý film neutierame a aplikujeme polygél. Ten roztláčame po nechte štetcom, ktorý namáčame v poly liquide. Pri modelovaní nezabúdame na veľmi dôležitý C- oblúk. Práve na základe správne vytvarovaného oblúku vám nechty vydržia veľmi dlho. Naopak pri nesprávnom tvare bude ich životnosť podstatne kratšia. Vytvrdnutý polygél utrieme cleanerom, aby sme odstránili lepkavý film. Povrch nechtov prebrúsime a v tenkej vrstve nanesieme poly finish, ktorý im vráti lesk. Po jeho vytvrdnutí utrieme lepkavosť cleanerom.
výkon 36 Watt
štítok BlackFriday

So sadou na polygél nechty a UV lampou bude predlžovanie nechtov hračka. Môžete na to použiť šablóny, alebo dual formy. Pri obidvoch spôsoboch predĺženia nezabudnite nechty pripraviť prebrúsením, následným odmastením poly prepom a aplikáciou poly gripu, ktorý zabezpečí lepšiu priľnavosť ďalšej vrstvy. Naneste aj tenkú vrstvu poly base, ktorý tvrdne v lampe a vytvára prvú podkladovú gélovú vrstvu. Lepkavosť neutierajte. Pri použití šablón pokračujte ich založením. Na ne nanášajte poly gél do požadovanej dĺžky a tvaru. Nezabúdajte pritom na C-oblúk. Pre lepšiu aplikáciu si prírodný štetec namáčajte do poly liquidu, ktorý si odlejte do sklenenej mištičky. Vymodelovanú vrstvu nechajte opäť vytvrdnúť lampe na 2 minúty. Následne odstráňte šablóny z nechtov, lepkavý výpotok cleanerom a ešte prebrúste tvar nechtu. Aplikujte poly finish a dajte do lampy.

Pri predĺžení dual formami si poly gél vtlačte do do dual formy štetcom do požadovanej dĺžky. Veľkosť dual foriem voľte ešte pred nanášaním ako klasické tipy. Poly gél s dual formou priložte na necht a prebytočný polygél, ktorý sa vytlačí pri kožtičke odstráňte. Takto nechajte vytvrdnúť v lampe. Po vytvrdnutí odstráňte formy z nechtov, a následne prebrúste celý povrch. Brúsením dotiahnite tvar nechtov do dokonalosti. Na záver použite poly finish, ktorý je vrchným gélom a vráti modeláži krásny trvácny lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020