Blog

Stredná sada na polygél nechty


ID5901
Sada Na sklade
Sada bez lampy je vhodná pre nechtárky, ktoré chcú začať pracovať aj s polygélom. Nájdete tu základné prípravky a pomôcky k tomu potrebné. Výhodou polygélu... Celý popis
Bežná cena 61.88 €
Ušetríte 19% 11.89 €
Naša cena 49.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sada bez lampy je vhodná pre nechtárky, ktoré chcú začať pracovať aj s polygélom. Nájdete tu základné prípravky a pomôcky k tomu potrebné. Výhodou polygélu je jeho hustota vďaka ktorej nezateká na kožičku. Postup je rovnaký ako pri gélových nechtoch, takže začneme prebrúsením a pokračujeme odmastením poly prepom a aplikáciou poly gripu. Ten zabezpečí lepšie priľnutie polygélu k nechtu. Prvú gélovú vrstvu vytvoríme použitím poly base. Nanesieme ho v tenkej vrstve a dáme do lampy vytvrdnúť. Založíme šablónu a pokračujeme modelovaním nechtov samotným polygélom. Ten po nechte roztláčame štetcom, ktorý sme namočili v poly liquide. Nezabúdame na C-oblúk, na ktorom závisí životnosť nechtov. Dôkladne vytvarovaný necht polygélom vložíme do lampy. Po vytvrdnutí utrieme výpotok cleanerom a buničinou. Povrch nechtu prebrúsime, aby sme docielili dokonalý tvar. Na záver natrieme tenkú vrstvu poly finish gélu a po vytvrdnutí v lampe odstránime lepkavosť cleanerom.
štítok Výpredaj

Pri modelácii polygélových nechtov s touto sadou máte na výber z dvoch možností. Buď použijete na predlžovanie šablóny, alebo dual formy. V obidvoch prípadoch je príprava nechtov rovnaká. Prebrúsenie nechtovej platničky, na ktorú aplikujete poly prep a poly grip ako aj tenkú vrstvu podkladového poly base. Ak sa rozhodnete pre predlžovanie šablónami, priložte šablónu a prírodným štetcom namočeným v poly liquide pritláčajte vrstvu poly gélu a tvarujte. Čas tvrdnutia v lampe závisí od hrúbky poly gélu a od použitej lampy. Následne odstráňte šablóny a lepkavosť utrite cleanerom. Pilníkom prebrúste povrch nechta, čím docielite rovné tvary nechta. Na záver naneste poly finish.

Predlžovanie dual formami je taktiež jednoduché. Vyberte správne veľkosti dual foriem, do ktorých aplikujete štetcom polygél. Roztlačte ho v dostatočnej hrúbke do požadovanej dĺžky a priložte na necht. Prebytočný polygél okolo kožičky odstráňte ešte pred vložením do lampy. Nechajte vytvrdnúť v lampe. Potom odstráňte formu z nechta a nechty ešte prebrúste do dokonalých tvarov. Na záver použite poly finish, ktorý rovnako tvrdne v lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021