Blog

Veľká sada na polygél s 36W UV lampou


ID5905
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

21-dielna sada s veľkými baleniami polygélu. Profesionálna sada s UV lampou, v ktorej polygély a poly base aj finish tvrdnú 2 minúty. Nájdete tu aj klasické samolepiace šablóny na predlžovanie, ale aj veľmi žiadané a pri polygéle často používané dual formy. Postup je rovnaký ako pri gélových nechtoch. Najprv je nutné povrch prebrúsiť a odstrániť prach. Tak odmastiť poly prepom a naniesť poly grip, ktorého úlohou je lepšie priľnutie gélu k nechtu. V tenkej vrstve aplikujeme poly base, ktorý vytvrdnutím v lampe vytvorí podklad. Lepkavosť neutierame a môžeme nanášať poly gél. Ten roztláčame po nechte, šablóne alebo dual forme pomocou štetca, ktorý sme namočili do poly liquidu. Vďaka tomu sa nebude materiál lepiť na prírodný vlas štetca. Vymodelovaný necht so správne vytvarovaným C-oblúkom vložíme do lampy. Po uplynutí dvoch minút utrieme lepkavosť a povrch prebrúsime. Týmto krokom doladíme tvar nechtov. Pokračujeme tenkou vrstvou poly finish gélu, ktorý vráti nechtom lesk. Tvrdne v lampe 2 minúty a lepkavosť odstránime pomocou buničiny a cleanera.
štítok Novinka, BlackFriday
výkon 36 Watt

S veľkou sadou na polygél nechty je úprava nechtov jednoduchá. Nechty si vopred pripravíme klasicky prebrúsením nechtovej platničky a nanesením poly prepu na odmastnenie a poly gripu na lepšie priľnutie vrstvy gélu, ktorým budeme nechty predlžovať. Tie môžeme predĺžiť šablónami, alebo dual formami. Obe sú v sade. Pri použití šablón na pripravené nechty nanesieme poly base a necháme v UV lampe na 2 minúty. Lepkavosť neutierame, ale priložíme šablóny. Na tie nanášame poly gél do požadovanej dĺžky a tvaru. Použijeme na to štetec, ktorý si počas aplikácie máčame v poly liquide. Ak sme s tvarom spokojný, nechty so šablónami necháme vytvrdnúť v lampe. Po vybratí z lampy odstránime šablóny a cleanerom na buničine utrieme lepkavý výpotok. Dokonalé tvary nechtu dosiahneme ich prebrúsením. Na záver na prebrúsené nechty nanesieme poly finish, ktorý sa dáva taktiež do lampy a lepkavosť utrieme cleanerom.

Pri použití dual foriem postupujeme prebrúsením nechtov, nanesením poly prepu a poly gripu a natretím tenkej vrstvy poly base, ktorú vložíme do lampy.Zvolíme správnu veľkosť foriem na jednotlivé nechty. Do týchto foriem následne vtláčame a rozťahujeme gél do dĺžky, akú chceme dosiahnuť a priložíme formu s gélom na necht. Formy s gélom na nechte necháme vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty a po vybratí odstránime formy a vytvorený tvar nechtov prebrúsime. Na koniec nanesieme finish na prebrúsené nechty, dáme do lampy a výpotok utrieme cleanerom.

Obľúbenú francúzsku manikúru zvládnete s touto sadou takisto. Na prebrúsené odmastené nechty s naneseným poly gripom a poly base aplikujte ružový, alebo kamuflážny gél a roztláčajte ho štetcom po šablóne. Na konci vytvorte oblúčik. Vložte do lampy a po vybratí pokračujte nanášaním malého množstva bieleho poly gélu. Rozpracujte ho štetcom a opäť vložte do lampy. Vytvarované nechty francúzskou manikúrou utrite cleanerom a pre dokonalý tvar nechty prebrúste. Na záver naneste poly finish.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020