Blog

Základná sada na polygél s 36W UV lampou


ID5837
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2020. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

18-dielna polygél sada. V sade nájdete základné pomôcky a prípravky potrebné na trvácne predĺžené polygél nechty pomocou šablóny. Nechty je potrebné prebrúsiť, odmastiť poly prepom a naniesť poly grip, ktorý zabezpečí lepšie priľnutie polygélu. Na takto pripravené nechty nanesieme tenkú vrstvu poly base a vložíme do lampy na 2 minúty. Tak pristúpime k naneseniu samotného polygélu na necht. Štetec namočíme do poly liquidu a tvarujeme polygél. napokon vložíme do lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý. Utrieme to čističom gélu a necht prebrúsime aby mal pekný tvar. Na záver nanesieme poly finish, ktorý vráti nechtom lesk. Tiež ho vložíme do lampy na 2 minúty a utrieme z neho lepkavosť cleanerom.
štítok Novinka, BlackFriday

Pripravíme si nechtovú platničku klasickým prebrúsením jej povrchu. Ďalej aplikujeme poly prep a poly grip, na ktoré nanesieme tenkú vrstvu poly base gélu a necháme vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Priložíme na necht šablónu, ktorá je v sade a pomocou prírodného štetca a poly liquidu tvarujeme na nechty so šablónami polygél. Necháme opäť vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty a lepkavý povrch z nechta utrieme čističom gélu, tzv. cleanerom. Po odstránení šablóny ešte prebrúsime vytvarovaný necht do dokonalých tvarov. Posledná vrstva je poly finish, ktorý necháme takisto tvrdnúť v lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020