Depilácia voskom s ošetrujúcimi prípravkami


ID4471
Sada Odošleme ešte dnes!
Veľmi obľúbená depilácia nôh a jej niekoľkotýždňové uspokojivé výsledky určite nie sú novinkou. Preto sme zostavili túto sadu, aby ste si túto procedúru... Celý popis
Bežná cena 24.76
Ušetríte 12% 2.86
Cena za sadu 21.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Veľmi obľúbená depilácia nôh a jej niekoľkotýždňové uspokojivé výsledky určite nie sú novinkou. Preto sme zostavili túto sadu, aby ste si túto procedúru mohli urobiť aj v pohodlí domova. Stačí nechať nahriať vosk v ohrievači cca 30 minút, resp pokým sa nezačne vosková náplň prevaľovať ako med. Potom naniesť na pokožku v smere rastu chĺpkov a priložiť depilačný papier. Ten nestačí len priložiť, ale je potrebné ho v smere rastu chĺpkov prihladiť a potom opačným smerom rýchlo strhnúť. Pomalým strhávaním neodstránite ochlpenie dostatočne. Po ukončení depilácie odstráňte zvyšky vosku olejom po depilácii a napokon ošetrite pokožku mliekom po depilácii. 12 až 24 hodín ju nevystavujte slnku a vyhnite sa aj soláriu. Predídete tak nepeknému začervenaniu .

Vydepilovať si rôzne časti tela ako nohy, ruky, podpazušie, intívne partie, bradu alebo hornú peru si vieme aj z pohodlia domova. Depilačný vosk vložíme do ohrievača a necháme ho zohriať. Je dôležité dodržať správny postup, aby sme predišli vrastaniu chĺpkov. Vosk natierame v smere rastu chĺpkov pomocou roll-on hlavice na miesto, ktoré chceme vydepilovať. Priložíme depilačný papier a rýchlym pohybom strhneme proti rastu chĺpkov. Na záver je dobré pokožku ukľudniť mliekom alebo harmančekovým olejom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017