Blog

Depilačná sada s prípravkami po depilácii


ID5495
Sada Na sklade
Sada na depiláciu voskom, ktorá obsahuje aj prípravky vhodné na ošetrenie pokožky po depilácii. V elektrickom ohrievači ohrievajte vosk 30 až 40 minút.... Celý popis
Bežná cena 34.36 €
Ušetríte 15% 5.46 €
Naša cena 28.90 €
Zľava platí do 24.06.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sada na depiláciu voskom, ktorá obsahuje aj prípravky vhodné na ošetrenie pokožky po depilácii. V elektrickom ohrievači ohrievajte vosk 30 až 40 minút. Tak ho pomocou roll-on hlavice naneste na pokožku. Aplikujte ho v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier a dôkladne ho prihlaďte. Vďaka tomu sa vosk aj chĺpky lepšie zachytia. Rýchlym pohybom papier strhnite. Pri pomalom strhávaní k depilácii nedôjde a chĺpky ostanú na pokožke. Strhávame proti smeru rastu chĺpkov. Po depilácii sa neodporúča vystavovať depilované miesta slnečnému žiareniu či soláriu.
štítok Akcia, Zľava

Profesionálny úkon, ktorý hravo zvládnete aj doma a ušetríte tak svoj čas a peniaze. Depilácia je odstraňovanie ochlpenia aj s jeho korienkami. Je to mierne bolestivý zákrok, ale výsledok stojí za to. Vosk dajte do ohrievača, zapojte do elektrickej siete a nechajte dostatočne ohriať na približne 20 až 30 minút. Cukrové vosky postačí zohrievať do 20 minút. Ďalej postupujte nanášaním vosku na pokožku v smere rastu chĺpkov. Aplikácia je jednoduchá vďaka roll-on hlavici. Po nanesení priložte depilačný pásik a pár krát po ňom prejdite rukou, aby sa chĺpky lepšie vlepili do vosku a vytrhli sa aj s korienkom. Trhajte rýchlo v opačnom smere v akom ste vosk nanášali, teda v protismere rastu chĺpkov. Po depilácii je pokožka začervenaná, niekedy aj pár dní. Ošetrite ju mliekom, alebo olejom na to určeným. Pokožke môžete dopriať aj studenú sprchu, no bez použitia mydla či sprchového gélu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019