Malá sada na depiláciu cukrovým voskom


ID3729
Sada Odošleme to hneď zajtra!
Obľúbená depilácia voskom. 40W ohrievač na depilačný vosk s roll-on hlavicou nahreje cukrový vosk za 10 maximálne 20 minút. Teplotu vosku vždy vyskúšajte... Celý popis
Bežná cena 19.76
Ušetríte 9% 1.86
Cena za sadu 17.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Obľúbená depilácia voskom. 40W ohrievač na depilačný vosk s roll-on hlavicou nahreje cukrový vosk za 10 maximálne 20 minút. Teplotu vosku vždy vyskúšajte na malom kúsku pokožky. Depilácia nôh cukrovým voskom je pohodlnejšia a príjemnejšia. Vosk naneste pomocou širokej roll-on hlavice v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier, ktorý je potrebné k vosku prihladiť a to tiež v smere rastu chĺpkov. Napokon rýchlym ťahom strhnete. Zvyšky vosku môžete pozbierať depilačným papierom, alebo jednoducho opláchnete vlažnou vodou. Pokožku je vhodné ošetriť prípravkom po depilácii a najbližších 12 až 24 hodín nevystavovať slnečnému žiareniu ani soláriu.

Depilácia voskom je najobľúbenejší spôsob depilovania ako u žien tak aj u pánov. Je to pre všetkých, ktorým prekáža ochlpenie na niektorom mieste tela. Cukrový vosk vložíme do ohrievača a necháme ho zohriať približne 10 až 20 minút. Pred aplikáciou je dobré teplotu vosku vyskúšať, aby nedošlo k popáleniu. Pomocou roll-on hlavice vosk nanesieme jednoducho a rýchlo na miesto, ktoré chceme vydepilovať. Pomocou depilačného papiera strhneme vosk proti smeru rastu chĺpkov. Správny postup je v tomto prípade dôležitý. Vydepilované miesto stačí nakrémovať ukľudňujúcim krémom, mliekom alebo harmančekovým olejčekom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017