Sada na depiláciu s cukrovým voskom 100W


ID3700
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 08/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Depilácia nôh a iných partií s veľkou sadou s trojitým ohrievačom na depilačné vosky. Cukrové vosky sú šetrnejšie k pokožke a môže byť nimi robená aj brazílska depilácia. Kombinovaný ohrievač na dva vosky s roll-on hlavicou a na vosk v plechovke. Súčasťou sady je aj 1 kg cukrový vosk a 2x 100 ml cukrový vosk so širokou roll-on hlavicou.Ohrievače sa dajú zapnúť aj samostatne. Vosk ohrievajte v uzatvorenom ohrievači 20-30 minút. Cukrový vosk naneste na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov strhnite. Zvyšky vosku odstránite teplou vodou. Pokožku ošetrite prípravkom po depilácii. V ohrievači môžete ohrievať aj obyčajný depilačný vosk, ktorý sa odstraňuje olejom. Ohrev takého vosku trvá 30-50 minút.

Depilácia cukrovým voskom z plechovky

Depilujeme čistú, suchú pokožku. Vosk nahrejeme v ohrievači 20-30 minút a drevenou špachtličkou ho nanesieme v smere rastu chĺpkov. Priložíme depilačný papier a proti smeru rastu chĺpkov strhneme. Vosk z pokožky odstránime čistou vodou. Pokožku ošetríme prípravkom po depilácii.

Depilácia cukrovým voskom roll-on

Vosk vložíme do ohrievača a nahrievame 20-30 minút. Pomocou roll-on hlavice ho rovnomerne nanesieme na pokožku. Nanášame ho v smere rastu chĺpkov. Priložíme papier na depiláciu a proti smeru rastu chĺpkov rýchlo strhneme. Zvyšky vosku môžeme pozbierať depilačným papierom, alebo umyjeme čistou vodou. Depilované miesto ošetríme prípravkom po depilácii.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017