Blog

Veľká depilačná sada s dvojitým ohrievačom


ID5496
Sada Na sklade
Sada na odstránenie nežiadúceho ochlpenia pomocou voskov. V ohrievači vosk ohrievajte 30 až 40 minút a po nahriatí ho naneste na pokožku. Nanášanie uľahčí... Celý popis
Bežná cena 36.55 €
Ušetríte 18% 6.65 €
Naša cena 29.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sada na odstránenie nežiadúceho ochlpenia pomocou voskov. V ohrievači vosk ohrievajte 30 až 40 minút a po nahriatí ho naneste na pokožku. Nanášanie uľahčí roll-on hlavica. Priložte depilačný papier a rýchlo strhnite. Vosk nanášajte v smere chĺpkov a strhávajte proti smeru chĺpkov. Pokožku po depilácii ošetrite prípravkami, ktoré sú súčasťou tejto sady. 24 hodín po depilácii sa neodporúča vystavovať pokožku slnečnému žiareniu.
štítok Novinka

Pred vykonávaním samotnej depilácie si najprv zohrejte vosk v ohrievači na približne 20 až 30 minút. Ak použijete cukrový vosk, doba zohrievania je kratšia. Ďalej si pripravte pokožku. Tá musí byť suchá a odmastená, aby sa vosk prichytil na chĺpky. Potom už len voskom prejdite miesta, z ktorých chcete chĺpky odstrániť a to v smere ich rastu. Následne priložte depilačný papierik a strhnite v opačnom smere. Tento postup je dôležité dodržiavať, aby depilovaná oblasť bola naozaj hladká a dokonale zbavené ochlpenia. Inak hrozí zarastanie chĺpkov do pokožky. Po celom úkone ošetríme podráždenú pokožku a tým ju aj zbavíme zvyškov vosku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019