Sada štetcov na zdobenie 15 ks


ID2975
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 5 kusov
Sada rôznych štetcov, ktoré sú vhodné na zdobenie a maľovanie akrylovými farbami, alebo paint gélmi. S touto sadou môžete maľovať technikou one stroke.... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sada rôznych štetcov, ktoré sú vhodné na zdobenie a maľovanie akrylovými farbami, alebo paint gélmi. S touto sadou môžete maľovať technikou one stroke. V sade sú aj štetce s tenkým vlasom, využívané na kreslenie ornamentov a čipiek. Ploché štetce sú v troch farbách vlasu. Nelíšia sa len farbou ale aj druhom a hrúbkou vlasu.

Prvá časť sady

Sada obsahuje 15 ks štetcov. Na tejto fotografii je zachytená časť, kde nájdete ploché štetce na nanášanie UV gélu alebo zdobenie paint gélom, tenké štetce na kreslenie tenkých čiar a ornamentov, vejarovitý štetec môžete využiť na nanášanie glitrového prachu ale aj kreslenie. 

prva cast sady

Druhá časť sady

V sade nájdete štetce na zdobenie a maľovanie nechtov akrylovými farbami ale aj štetce na nanášanie UV gélu a zdobenie paint gélom. Vejarovitý štetec môžete využiť pri kreslení alebo nanášaní glitrov. V sade sa nachádzajú aj štetce s dlhým tenkým vlasom a zdobiace pero s tenkým hrotom. Rúčka štetcov je červenej farby. 

druha cast sady

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017