Blog

Sada zdobiacich štetcov 10 ks


ID2973
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
10 štetcov na zdobenie nechtov paint gélom alebo akrylovými farbami. Môžete nimi vytvoriť aj 3D zdobenie. Ploché štetce sú vhodné na maľovanie technikou... Celý popis
Naša cena 6.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

10 štetcov na zdobenie nechtov paint gélom alebo akrylovými farbami. Môžete nimi vytvoriť aj 3D zdobenie. Ploché štetce sú vhodné na maľovanie technikou one stroke. Mačacie jazýčky zas využijete pri 3D zdobeniach. Tenké štetce sú ideálne na jemné kontúry, čipky a ornamenty. Vejárovitým štetcom si uľahčíte nanášanie ozdôb. Každý zo štetcov má drevenú rúčku s ružovým náterom. Pri čistení štetín dávajte pozor, aby sa odlakovač, alebo iný prípravok obsahujúci acetón nedostal na drevenú rúčku. Došlo by k poškodeniu ružovej farby.
dĺžka 22 cm
šírka 7 cm
výška 0.5 cm
farba ružová

Detail štetcov v sade

Sada, v ktorej sa nachádza desať rôznych štetcov na zdobenie nechtov. Nájdete v nej ploché štetce, ktoré využijete pri maľovaní akrylovými farbami alebo zdobení paint gélom. Vejarovitý štetec je vhodný na nanášanie glitrov ale aj maľovanie. Pomocou tenkých štetcov ľahko nakreslíte tenké čiary a rôzne ornamenty. V sade nájdete tiež zdobiace pero s tenkým hrotom a štetec mačací jazýček vhodný na modelovanie 3D ozdôb. 

detail stetcov v sade

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019