Blog

Fialový štetec s prírodným vlasom č. 2


ID4391
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Štetec na akryl vyššej kvality. Vyrobený s prírodného vlasu, vďaka ktorému sa materiál nelepí na štetec. Má tvar mačacieho jazýčka a je vhodný na vytváranie... Celý popis
Naša cena 7.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Štetec na akryl vyššej kvality. Vyrobený s prírodného vlasu, vďaka ktorému sa materiál nelepí na štetec. Má tvar mačacieho jazýčka a je vhodný na vytváranie 3D ozdôb. Môžete ho použiť aj na modeláž. Vyčistíte ho opakovaným namočením do liquidu, ktorý používate na modelovanie a vytretím do servítky. Má aj vrchnák na uzavretie, preto odporúčame skladovať štetec uzavretý vrchnákom. Tých chránite vlas pred deformáciou a znečistením. Rukoväť štetca je priehľadná a naplnená kamienkami v tvare diamantov.
štítok Novinka
dĺžka 16.8 cm
šírka 1 cm
výška 1 cm
farba fialová

Detail štetca

Na fotografii môžete vidieť aký je štetec veľký v porovnaní s rukou. Je vhodný na modelovanie akrylových nechtov a tiež na vytváranie rôznych 3D ozdôb. Štetec má jemný prírodný vlas. Po skončení modeláže odstráňte zo štetca nečistoty. Urobiť tak môžete použitím čističa štetca alebo liquidu, v ktorom štetec vymáčate. 

detail stetca

Vrchnák štetca

Vrchnák je súčasťou štetca. Ten chráni štetiny pred poškodením. V rúčke štetca sa nachádzajú malé kamienky, ktoré slúžia iba na ozdobu. Krásne sa lesknú a majú tvar diamantov. 

 vrchnak stetca

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020