Blog

Štetec na akryl s prírodným vlasom č.8


ID4389
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 10 kusov
Kvalitný guľatý štetec na akrylové nechty s prírodným vlasom a vrchnákom. Nie je vhodné čistiť ho v čističi štetca. Ten poškodzuje prírodný vlas. Rukoväť... Celý popis
Naša cena 7.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný guľatý štetec na akrylové nechty s prírodným vlasom a vrchnákom. Nie je vhodné čistiť ho v čističi štetca. Ten poškodzuje prírodný vlas. Rukoväť je priehľadná s veľmi peknými čiernymi kamienkami. Je ideálny na modelovanie nechtov. Na štetci sa veľmi pekne vytvára guľôčka akrylu, ktorá sa naň nelepí. Veľmi dobre sa s ním pracuje. Štetec je najvhodnejšie čistiť priebežne počas práce a ihneď po práci opakovaným namočením do liquidu a vytretím do servítky.
štítok Novinka
dĺžka 16.8 cm
šírka 1 cm
výška 1 cm
farba čierna

Na čistenie nepoužívajte čistič štetca

Na čistenie nepoužívajte čistič štetca, prírodný vlas znehodnocuje a môže ho natrvalo poškodiť poprípade zničiť. Po ukončení práce ho vymáčajte v liquide a utrite do servítky.

Čistenie štetcaVeľkosť štetín

Guľatý štetec určený na modelovanie nechtov pomocou akrylu. Na fotografii môžete viedieť veľkosť štetín v porovnaní s rukou. Štetec môžete tiež použiť pri vytváraní ozdôb. Po ukončení práce je potrebné štetec očistiť. Použiť na to môžete liquid, v ktorom štetec vymáčate. 

velkost stetin

 

Vrchnák štetca

Súčasťou štetca je aj vrchnák. Ten chráni štetiny pred poškodením. V rúčke štetca sa nachádzajú malé kamieny v tvare diamantov. Tie slúžia iba ako ozdoba.

vrchnak stetca

 

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019