Blog

Štetec na akryl s prírodným vlasom č.8


ID4518
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 10 kusov
Biely okrúhly štetec s kamienkami a vrchnákom. Určený na modelovanie akrylových nechtov. Vďaka prírodnému vlasu dobre nasaje liquid a po namočení do akrylu... Celý popis
Naša cena 7.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Biely okrúhly štetec s kamienkami a vrchnákom. Určený na modelovanie akrylových nechtov. Vďaka prírodnému vlasu dobre nasaje liquid a po namočení do akrylu sa akrylová hmota nelepí na vlas štetca. Po ukončení práce ho vyčistite v liquide a uzavrite vrchnákom. Takto uchránite štetinky pred deformáciou. Nikdy ho nečistite čističom štetca, ten má nepriaznivý vplyv na prirodzený vlas a môže ho poškodiť a znehodnotiť celý štetec.
štítok Novinka
dĺžka 16.8 cm
šírka 1 cm
výška 1 cm
farba biela

Nečistite v čističi štetca

Štetec nečistite v čističi štetca, pretože ten poškodzuje prírodný vlas a znehodnotí ho. Očistíte ho tak, že štetec namáčajte do liquidu, najlepšie aj priebežne počas práce. Nakoniec ho utrite do servítky.

Ako správne očistiť štetec

Detail štetca

Štetec na akryl s prírodným vlasom. Takúto veľkosť má štetec pri porovnaní s rukou. Kvalitné prírodné štetiny dobre nasajú acrylic liquid, tým padom sa akrylová hmota na štetec nelepí. Aby sa prírodný vlas nepoškodil, po ukončení práce ho namočte do luquidu a utrite.

Detail štetca

 

Ochrana štetca

Súčasťou štetca je vrchnák, ktorý chráni štetiny pred poškodením. Po ukončení práce štetec dôkladne umyte a následne osušte.

Ochrana štetca

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019