Blog

Bižutéria zdobená Swarovski kryštálom

L&S BOHEMIA

ID4651
L&S BOHEMIA
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme posledné 3 kúsky
Elegantná, módna sada od Swarovski. Prívesok má tvar pol srdca na ktorý nadväzuje kryštál vo farbe Crystal, ktorý zažiari pri každom vašom pohybe krásnymi... Celý popis
Naša cena 17.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Elegantná, módna sada od Swarovski. Prívesok má tvar pol srdca na ktorý nadväzuje kryštál vo farbe Crystal, ktorý zažiari pri každom vašom pohybe krásnymi odleskmi. Retiazka pôsobí veľmi decentne, s možnosťou predĺženia podľa potreby na 40 až 46 cm. Náušnice sú klasické napichovačky nazývané aj “puzetky”. Táto súprava dodá eleganciu každému outfitu a upúta pozornosť vášho okolia. Bez obsahu niklu, vhodné aj pre alergikov.
štítok Novinka
farba číra

A takto vyzerá tento set

V tejto sade vám bude doručený náhrdelník s príveskom, ktorý vyzerá ako na fotke. Retiazka má dĺžku 40cm s možnosťou predĺženia o 6cm v prípade potreby majiteľky tohto setu. Prívesok je žiavivý a krásne sa leskne na dennom svetle. Je vhodný na bežné nosenie ale aj na špeciálnej udalosti. Prívesok je zdobený jedným vačším kryštálom a piatimi menšími Swarovski kryštálmi. Rozmery prívesku sú 1,6cm x 1,2cm.

 

 

Náušnice pôsobia na uchu naozaj jemné a decentné, ktoré tvorí žiarivý kryštál s priemerom 0,6cm. Náušnice sú klasické napichovačky, takže sa veľmi jednoducho zapnú. 

 

Dodáme zabalené v krabičke

Tento set vám doručíme zabalený v darčekovej krabičke. Potešte seba alebo niekoho na kom vám záleži a obdarujte ho touto elagantnou sadou. 

 

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Jablonecká bižutéria, ktorá je ručne vyrobená. Vďaka tomu sa stáva jedinečnou. Sadau tvoria jemné náušnice Swarovski a náhrdelník s moderným príveskom, ktorý tak tiež zdobia kryštály Swarovski Elements. Osadené kryštály sú okrúhleho rivoli tvaru čírej farby. Šperk je zdravotne nezávadný a nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Neobsahuje kovy ako je nikel, olovo a kadmium.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019