Blog

Dámska sada bižutéria so Swarovski kryštálmi


ID4747
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Fialové rivoli kryštály s dúhovým efektom. Podľa dopadu svetla chytajú modré a tyrkysové odtiene. Kovové časti a retiazka sú postriebrené viacerými vrstvami. Neobsahuje nikel a ani iné kovy spôsobujúce alergie. Šperk je zdravotne nezávadný. Náušnice sa zapínajú na klipsu a sú zdobené kamienkom s priemerom 5 mm. Prívesok na retiazke má dĺžku 3,5 cm a osadený kryštál má priemer 5 mm. Retiazka je nastaviteľná na 40 až 46 cm. Celý set je zabalený v luxusne pôsobiacej krabičke. V balení nájdete aj odporúčanie od výrobcu, ako so šperkom zaobchádzať, aby vydržal bez poškodení čo najdlhšie.
štítok Zľava
farba fialová

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Jablonecká bižutéria tvorí set výrazného prívesku s náhrdelníkom a jemných náušníc. Set kvalitnej bižutérie zdobí swarovski kryštál okrúhleho tvaru rivoli. Kryštál má krásne farebné modro fialové odlesky. Prívesok moderného dizajnu je na hladkej retiazke, ktorú je možné predĺžiť podľa potreby od 40 do 46 cm. Celý set je vyrobený z rhodiovaného kovu a bez obsahu kovov ako je nikel, olovo a kadmium. Set je dodávaný v darčekovom balení.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019