Blog

Dámska sada bižutéria so Swarovski kryštálmi


ID4747
Odošleme to hneď v pondelok! Máme už len 2 kusy
Fialové rivoli kryštály s dúhovým efektom. Podľa dopadu svetla chytajú modré a tyrkysové odtiene. Kovové časti a retiazka sú postriebrené viacerými vrstvami.... Celý popis
Bežná cena 17.90
Ušetríte 25% 4.41
Naša cena 13.49
Zľava platí do 19.07.2018
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Fialové rivoli kryštály s dúhovým efektom. Podľa dopadu svetla chytajú modré a tyrkysové odtiene. Kovové časti a retiazka sú postriebrené viacerými vrstvami. Neobsahuje nikel a ani iné kovy spôsobujúce alergie. Šperk je zdravotne nezávadný. Náušnice sa zapínajú na klipsu a sú zdobené kamienkom s priemerom 5 mm. Prívesok na retiazke má dĺžku 3,5 cm a osadený kryštál má priemer 5 mm. Retiazka je nastaviteľná na 40 až 46 cm. Celý set je zabalený v luxusne pôsobiacej krabičke. V balení nájdete aj odporúčanie od výrobcu, ako so šperkom zaobchádzať, aby vydržal bez poškodení čo najdlhšie.

štítok Výpredaj
farba fialová

Jablonecká bižutéria tvorí set výrazného prívesku s náhrdelníkom a jemných náušníc. Set kvalitnej bižutérie zdobí swarovski kryštál okrúhleho tvaru rivoli. Kryštál má krásne farebné modro fialové odlesky. Prívesok moderného dizajnu je na hladkej retiazke, ktorú je možné predĺžiť podľa potreby od 40 do 46 cm. Celý set je vyrobený z rhodiovaného kovu a bez obsahu kovov ako je nikel, olovo a kadmium. Set je dodávaný v darčekovom balení.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018