Blog

Dámsky set bižutérie s červeným kryštálom Swarovski

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledné 4 kusy
Set dámskej jabloneckej bižutérie v Light Siam - svetlo červenej farbe s krásnymi ligotavým efektom. Stred náhrdelníka tvorí kryštál, ktorý upúta pozornosť... Celý popis
Naša cena 17.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Set dámskej jabloneckej bižutérie v Light Siam - svetlo červenej farbe s krásnymi ligotavým efektom. Stred náhrdelníka tvorí kryštál, ktorý upúta pozornosť svojím zaujímavým dizajnom. Retiazka je elegantná a decentná s možnosťou predĺženia podľa vašej potreby. Náušnice sa zapínajú na klipsu. Tento produkt neobsahuje nikel.
štítok Novinka
farba červená

A takto to bude vyzerať 

Celková dĺžka retiazky je 40CM, no v prípade potreby si ju pokojne predĺžite ešte o ďalších 6CM. Prívesok má priemer 2,2cm, vo vnútri sa nachádza červený Swarovski kryštál, ktorý zažiari pri každom vašom pohybe. Na krku pôsobí veľmi efektne a rovnako bude vyzerať aj na vás. Skrášlite si dekolt týmto šperkom a potešte seba alebo niekoho na kom vám záleží. Značka týchto šperkou je zárukou kvality a výnimočnosti, nakoľko každý set je originálny. 

 

Ilustračné foto na krku

Náušnice majú celkovú dĺžku 1,7cm a priemer kryštálu, ktorý je v nich osadený má priemer 0,7cm. Zapínaju sa na klipsu, takže je to rýchle a jednoduché, tiež sa nemusíte obávať straty náušníc keďže zapnutie drží pevne. Sú vhodné na každodenné nosenie a ako decentný doplnok aj na rôzne špeciálne udalosti. 

Ilustračné foto na uchu

Zabalené v krabičke

Swarovski set je naozaj skvostným a zároveň aj veľmi vkusným darom. Žiadna žena neodolá tomuto šperku a zaručene sa mu poteší. Súpravu baliť nemusíte, my vám ju doručíme v originálnej darčekovej krabičke. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu 

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Elegantný set bižutérie je zabalený v darčekovom balení. Skladá sa s jemných náušníc a náhrdelníka s výrazným príveskom. Šperky sú zdobené červeným kryštálom Swarovski s okrúhlym tvarom rivoli. Je vhodný aj pre alergikov, pretože je bez obsahu kovov ako je nikel, olovo a kadmium. Postriebrený povrch viacerými vrstvami zabraňuje černeniu sady. Dĺžka náhrdelníka je nastaviteľná od 40 až 46 cm. Pri používaní sa riaďte pokynmi výrobcu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019