Blog

Elegantný set náušníc a náhrdelníka s kryštálom rivoli

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Decentný dámsky set, ktorý tvoria náušnice a retiazka s príveskom. Náušnice sú so zapínaním na klipsu vo farbe Crystal, pekne sa ligocú pri každom pohybe.... Celý popis
Naša cena 12.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Decentný dámsky set, ktorý tvoria náušnice a retiazka s príveskom. Náušnice sú so zapínaním na klipsu vo farbe Crystal, pekne sa ligocú pri každom pohybe. Retiazka je nastaviteľná a má hladký povrch. Bez obsahu niklu, takže nespôsobuje alergické reakcie. Urobte radosť niekomu blízkemu darovaním tejto súpravy. Dodávame v darčekovej krabičke.
štítok Novinka
farba číra

Ako to bude vyzerať?

Tu môžete vidieť reálnu dĺžku retiazky s príveskom. Podľa potreby si celkovú dĺžku 40cm môžete predĺžiť ešte o 6cm. Retiazka pôsobí na krku veľmi elegantne a je vhodná ako na slávnostné príležitosti tak aj na bežné nosenie. 

Foto na krku

Sada je doplnená jemnými náušnicami, ktoré žiaria Swarovski kamienkom. Rovnakým, aký zdobí prívesok na náhrdelníku. Kryštály sa lesknú pri každom pohybe aj s každým dopadom denného svetla. Náušnica má rozmer 1,6cm x 0,6cm a jej reálnu veľkosť môžete vidieť na fotke. 

Foto na uchu

Dodáme vám to v krabičke

Tento set vám dodáme zabalený v originálnej krabičke od výrobcu, takže ju pokojne môžete podarovať niekomu blízkemu ako darček prípadne potešiť aj seba. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Elegantný set so Swarovski kryštálom v okrúhlom tvare rivoli. Túto bižutériu môžeme poznať aj pod názvom jablonecká bižutéria. Set tvoria náušnice a retiazka s príveskom. Náušnice majú zapínanie na klipsu. Kryštál, ktorý je v nich osadený má priemer 0,9 cm. Náhrdelník je postriebrený niekoľkými vrstvami striebra. Neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre alergikov. Retiazku zdobí rovnaký kryštál rivoli ako náušnice.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019