Blog

Jemný set so Swarovski Elements kamienkami

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Táto luxusná súprava pozostáva z rhódiovanej retiazky s príveskom a náušníc. Jemný a decentný vzhľad tejto jabloneckej bižutérie je dotvorený kryštálmi... Celý popis
Naša cena 17.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Táto luxusná súprava pozostáva z rhódiovanej retiazky s príveskom a náušníc. Jemný a decentný vzhľad tejto jabloneckej bižutérie je dotvorený kryštálmi vo farbe Crystal, ktoré sú súčasťou prívesku a aj náušníc. Retiazku v striebornej farbe je možné upraviť predĺžením podľa potreby na 40 až 46 cm. Náušnice sa zapínajú na klipsu. Dodávané v originálnej krabičke, takže je vhodné aj na obdarovanie blízkej osoby.
štítok Novinka
farba číra

Takto to vyzerá

Tu môžete vidieť reálnu dĺžku náhrdelníka v dekolte. Retiazka má celkovo 40 cm s možnosťou predĺžiť si ju o 6 cm v prípade potreby majiteľky tejto Swarovski súpravy. Prívesok má priemer 1,3 cm a ligoce sa pri každom pohybe krásnym čírym odleskmi. 

 

 

Náušnice

Náušnice majú dĺžku 1,7 cm a samotný kryštál má priemer 0,7 cm. Zapínajú sa na klipsu, takže zapnutie je pevné a nemusíte sa obávať prípadnej straty náušnice. Pôsobia veľmi jemne a decentne a spolu s ich žiarivým leskom dodajú šmrnc vášmu outfitu.  

Ilustračné foto na uchu

Zabalené v krabičke 

Urobte radosť sebe alebo niekomu blízkemu týmto vkusným šperkom, ktorému máloktorá žena odolá. Ak sa rozhodnete pre ktorýkoľvek zaručene zvolíte dobre. Set vám doručíme zabalený v originálnej darčekovej krabičke od výrobcu. 

 

Informácie od výrobcu 

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Módny set náušníc a náhrdelníka, ktorý je zdobený luxusným kryštálom Swarovski Elements. Celý set bižutérie pôsobí jemne a decentne. Osadený kryštál je okrúhleho tvaru rivoli bielej farby. Ich priemer je 0,9 a 1,2 cm. Retiazka ako aj celý set je ručne vyrobený z rhodiovaného kovu a postriebrený viacerými vrstvami striebra. Pri nosení šperk nečerneje a nespôsobuje alergickú reakciu. Dlhú životnosť šperku zaručuje výrobca pri dodržaní jeho pokynov.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020