Blog

Luxusný dámsky set s farebným Swarovski kryštálom

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Decentná, dámska súprava Swarovski. Set pozostáva z náhrdelníka, ktorý tvoria štyri malé kryštáliky vo farbe Crystal a jeden veľký, ktorý žiari odleskmi... Celý popis
Naša cena 19.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Decentná, dámska súprava Swarovski. Set pozostáva z náhrdelníka, ktorý tvoria štyri malé kryštáliky vo farbe Crystal a jeden veľký, ktorý žiari odleskmi fialovej, tyrkysovej a zelenej farby. Retiazka náhrdelníka je hladká a je možné si ju prispôsobiť podľa potreby. Tento šperk neobsahuje nikel, čiže je vhodný aj pre ľudí so sklonom k alergickým reakciám.
štítok Novinka
farba fialová

A takto vyzerá tento set

Tu môžete vidieť reálnu dĺžku retiazky a aj prívesku. Retiazka je dlhá 40 cm, ale v prípade vašej potreby si ju môžete pokojne predĺžiť o ďalších 6 cm. Prívesok, ktorá zdobí túto hladkú retiazku má rozmery 4 cm x 1,2 cm je na ňom jeden veľký kryštál, ktorý sa leskne krásnymi odleskmi v troch farbách a to tyskysovej, zelenej a fialovej, ale sú tam osadené aj malé kryštáliky vo farbe Crystal s čírym leskom. Tento set je veľmi výrazným, módnym doplnkom a určite upúta pozornosť vášho okolia a ozdobí váš dekolt.  

Ilustračné foto na krku

Náušnice zdobí rovnaký kryštál aký sa nachádza aj na prívesku, rozmery náušnice sú 1,8cm x 0,8c a priemer samotného kryštálu je 0,8 cm. Swarovski šperky pôsobia naozaj veľmi elegantne a pristanú naozaj každému. 

Ilustračné foto na uchu

Zabalené v krabičke 

Tento elegantný a výnimočný set od Swarovski je zárukou originality a kvality. Určite poteší každú ženu, dodáme vám ho v darčekovej krabičke, kde vynikne jeho luxusný vzhľad. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu 

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Luxusný dámsky set s výrazným príveskom. Táto luxusná sada obsahuje okrem retiazky s príveskom aj jemné náušnice. Set vyrobený z rhodiovaného kovu, ktorý je postriebrený viacerými vrstvami, je obohatený luxusnými kryštálmi Swarovski Elements. Sada je vyrobená v súlade so zdravotnými normami, bez obsahu niklu, olova a kadmia. Ideálna pre potešenie náročných. Luxusný set je v darčekovom balení.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020