Blog

Luxusný set bižutérie so Swarovski Elements

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Krásna, zaujímavá súprava od Swarovski, ktorá bude vašim módnym doplnkom, ktorý zaujme okolie. Prívesok má tvar kosoštvorca v ktorom je osadený kryštál s nádhernými jagavými odleskmi vo fialovej, tyrkysovej a zelenej farbe. Retiazka má hladký tvar s možnosťou predĺženia podľa potreby. Náušnice sa zapínajú na klipsu, ktorá drží pevne, čím zamedzí prípadnej strate. Súprava neobsahuje nikel, takže je vhodná aj pre alergikov.
štítok Novinka
farba fialová

Ako to bude vyzerať? 

Retiazka má hladký povrch, čím sa zamedzí prípadnému zatiahnutiu jej dĺžka je 40cm, ale v prípade potreby si ju môžete pokojne predĺžiť o ďalších 6cm. Retiazku zdobí prívesok s rozmerom 3,2cm x 1,1cm, ktorého stred tvorí ligotavý Swarovski kryštál, ktorý žiari odleskmi v tyrkysovej, zelenej a fialovej farbe jeho odlesky si jednoducho zamilujete. Značka Swarovski je zárukou výnimočnosti, kvality a originality nakoľko každý set je jedinečný. Na krku pôsobí skutočne veľmi elegantne a rovnako bude vyzerať aj na vás. 

Ilustračná foto na krku

Náušnice majú celkovú dĺžku 1,7cm a sú ozdobené kryštálom s priemerom 0,7cm. Ich odlesky sú krásne a zažiaria pri každom pohybe alebo pri dopade svetla. Zapínajú sa na klipsu, čiže je to rýchle a veľmi jednoduché. Náušnice sú vhodné na každodenné nosenie v kombinácií s náhrdelníkom aj na špeciálne udalosti a rôzne akcie. 

 

Ilustračné foto na uchu

Dodáme zabalené v krabičke

Potešte niekoho blízkeho, alebo samú seba a rozžiarte si deň týmto dokonalým šperkom. Darovanim tohto elegantného setu určite nič nepokazíte, dodáme vám ho zabalený v darčekovej krabičke od výrobcu. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu 

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Sada šperkov, ktoré sú zdobené farebným Swarovski Elements. Súčasťou sady sú náušnice a retiazka s príveskom. Osadené kryštály majú okrúhly tvar rivoli s priemerom 0,6cm. Dĺžka retiazky je nastaviteľná, pohybuje sa od 40 - 46 cm. Celý set je vyrobený z rhodiovaného kovu, ktorý je postriebrený viacerými vrstvami. Sada šperkov je bez obsahu niklu, vhodná aj pre alergikov.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019