Blog

Modrý náhrdelník Swarovski s náušnicami

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Exkluzívna súprava jabloneckej bižutérie v tyrkysovej farbe. Náhrdelník má atypický tvar a je osadený piatimi kryštálmi so žiarivými odleskmi pôsobením... Celý popis
Naša cena 19.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Exkluzívna súprava jabloneckej bižutérie v tyrkysovej farbe. Náhrdelník má atypický tvar a je osadený piatimi kryštálmi so žiarivými odleskmi pôsobením svetla. Retiazka je hladná a decentná s možnosťou predĺženia, alebo skrátenia podľa potreby. Náušnice sú v rovnako výraznej tyrkysovej farbe so zapínaním na klipsu, ktorá drží pevne a zabráni prípadnej strate náušníc. Tento Swarovski set neobsahuje nikel, takže znižuje výskyt alergických reakcií. Určite sa Vám bude páčiť!
farba modrá

A takto to vyzerá 

Neviete si predstaviť ako vyzerá náhrdelník v dekolte? Tu môžete vidieť jeho reálnu dĺžku. Retiazka je dlhá 40cm a podľa potreby si ju môžete predĺžiť o 6cm, prívesok má rozmer 3,2cm x 2cm Týmto šperkom určite zaujmete svoje okolie a taktiež aj odleskmi, ktoré chytá tento šperk pôsobním denného svetla. Hodí sa do práce, alebo je skvelým módnym doplnkom na rôzne špeciálne príležitosti. 

Ilustračné foto na krku

Náušnice ako darček alebo ako potešenie pre seba. Tieto s tyrkysovým kryštálom vás určite očaria a ich farbu si jednoducho zamilujete. Dĺžka náušnice je 1,6cm a priemer kryštáliku, ktorý ju zdobí je 0,6cm. 

Ilustračné foto na uchu

Doručíme vám to v krabičke 

Urobte radosť sebe alebo niekomu blízkemu týmto vkusným šperkom, ktorému máloktorá žena odolá. Ak sa rozhodnete pre ktorýkoľvek zaručene zvolíte dobre. Tento set vám doručíme zabalený v originálnej krabičke od výrobcu, značka je symbolom elegancie a ženskosti. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu 

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Luxusný set jabloneckej bižutérie je zdobený modrými kryštálmi Swarovski Elements. Set tvoria jemné a nenápadné náušničky s okrúhlym kryštálom rivoli. Pozornosť upúta masívny prívesok na hladkej retiazke, ktorej dĺžku je možné nastaviť od 40 do 46cm. Kryštály osadené v prívesku sú rôznej veľkosti a vo viacerých odtieňoch modrej. Vyrobený bez kovov, ktoré môžu spôsobiť zdravotné problémy ako je nikel, olovo a kadmium. Značka L&S Bohemia zaručuje kvalitu a dlhú životnosť šperku pri dodržaní pokynov výrobcu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019