Blog

Modrý náhrdelník Swarovski s náušnicami

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Exkluzívna rhódiovaná súprava v tyrkysovej farbe. Náhrdelník má atypický tvar a je osadený piatimi kryštálmi so žiarivými odleskmi pôsobením svetla. Retiazka... Celý popis
Naša cena 19.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Exkluzívna rhódiovaná súprava v tyrkysovej farbe. Náhrdelník má atypický tvar a je osadený piatimi kryštálmi so žiarivými odleskmi pôsobením svetla. Retiazka je hladná a decentná s možnosťou predĺženia, alebo skrátenia podľa potreby. Náušnice sú v rovnako výraznej tyrkysovej farbe so zapínaním na klipsu, ktorá drží pevne a zabráni prípadnej strate náušníc. Tento Swarovski set neobsahuje nikel, takže znižuje výskyt alergických reakcií.
farba modrá

A takto to vyzerá 

Neviete si predstaviť ako vyzerá náhrdelník v dekolte? Tu môžete vidieť jeho reálnu dĺžku. Retiazka je dlhá 40cm a podľa potreby si ju môžete predĺžiť o 6cm, prívesok má rozmer 3,2cm x 2cm Týmto šperkom určite zaujmete svoje okolie a taktiež aj odleskmi, ktoré chytá tento šperk pôsobním denného svetla. Hodí sa do práce, alebo je skvelým módnym doplnkom na rôzne špeciálne príležitosti. 

Ilustračné foto na krku

Náušnice ako darček alebo ako potešenie pre seba. Tieto s tyrkysovým kryštálom vás určite očaria a ich farbu si jednoducho zamilujete. Dĺžka náušnice je 1,6cm a priemer kryštáliku, ktorý ju zdobí je 0,6cm. 

Ilustračné foto na uchu

Doručíme Vám to v krabičke 

Urobte radosť sebe alebo niekomu blízkemu týmto vkusným šperkom, ktorému máloktorá žena odolá. Ak sa rozhodnete pre ktorýkoľvek zaručene zvolíte dobre. Tento set vám doručíme zabalený v originálnej krabičke od výrobcu, značka je symbolom elegancie a ženskosti. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu 

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021