Blog

Náhrdelník a náušnice so Swarovski Elements fuchsia

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Zaujímavý Swarovski set vo farbe Fuchsia - tmavo ružová. Náušnice sú s praktickým a pohodlným zapínaním na klipsu. Prívesok je osadený kryštálom, ktorý... Celý popis
Naša cena 13.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Zaujímavý Swarovski set vo farbe Fuchsia - tmavo ružová. Náušnice sú s praktickým a pohodlným zapínaním na klipsu. Prívesok je osadený kryštálom, ktorý pôsobí veľmi elegantne. Set má rhodiovaný povrch, čiže zabraňuje černeniu na vzduchu a znižuje aj výskyt alergických reakcií . Vhodný aj na obdarovanie blízkej osoby, nakoľko je dodávaný v darčekovej krabičke.
štítok Novinka
farba ružová

A takto set vyzerá reálne

Dĺžka retiazky pri tomto náhrdelníku je 40cm, ale v prípade potreby si ju môžete pokojne predĺžiť o 6cm.  Prívesok, ktorý zdobí retiazku má priemer 1,7cm a je v ňom osadený kryštál vo farbe Fuchsia, rovnaký aký zdobí aj náušnice tejto súpravy. 

Ilustračné foto na krku

Tieto jemné a decentné náušnice vás svojim leskom jednoznačne rozžiaria, nebojte sa experimentovať pri výbere, každý set je originálny a určite ním nič nepokazíte. Dĺžka náušnice je 1,6cm a priemer kryštálu, ktorý ju zdobí je 0,6cm. Náušnice sa zapínajú na klipsu, preto sa nemusíte obávať prípadnej straty. Farba týchto kryštálov je skutočne znamenitá a istotne si ju zamilujete.

Ilustračné foto na uchu

Dodáme vám to v krabičke

Urobte radosť niekomu blízkemu, alebo aj sama sebe a obdarujte sa týmto vkusným šperkom od Swarovski. Jeho značka je znakom ženskosti, výnimočnosti a luxusu. Tento set vám doručíme zabalený v originálnej krabičke od výrobcu. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu 

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Jemná sada bižutérie, zabalená v darčekovom balení. Tento set zdobí kryštál Swarovski Elements vo farbe fuchsia. Bižutéria vhodná ako pre dámy, tak aj slečny. Náušnice a náhrdelník s príveskom pri nosení nečernie, ale je potrebné dodržať pokyny výrobcu. Priemer osadených Swarovski kryštálov je 0,6 - 0,8 cm. Retiazka, ktorá je postriebrená viacerými vrstvami je dlhá 40 cm a môže sa predĺžiť o 6 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019