Blog

Náhrdelník a náušnice so Swarovski kryštálom


ID4746
Odošleme ešte dnes! Máme posledné 3 kúsky
Decentné a pritom veľmi pekné náušnice s náhrdelníkom. Vyrobené z nezávadných materiálov. Postriebrené viacerými vrstvami. Antialergické bez začernania... Celý popis
Naša cena 13.49
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Decentné a pritom veľmi pekné náušnice s náhrdelníkom. Vyrobené z nezávadných materiálov. Postriebrené viacerými vrstvami. Antialergické bez začernania počas nosenia. Strieborný kov je oživený krásnym rivoli kryštálom Swarovski vo farbe fuchsia. Ten má priemer na náhrdelníku 8 mm a na náušniciach 5 mm. Visiace náušnice sú so zapínaním na klipsu. Dĺžka retiazky je 40-46 cm a dá sa nastaviť. Šperk je balený v darčekovej krabičke spolu s odporúčaním od dodávateľa. Ak sa ním budete riadiť, takto krásny a ligotavý vám ostane po veľmi dlhú dobu.

farba ružová

Luxusný set bižutérie, ktorý je zdobený Swarovski kryštálom cyklámenovej farby. Set neobsahuje kovy ako je nikel, olovo a kadmium, preto je vhodný aj pre alergikov. Použité kryštály sú okrúhleho tvaru rivoli. Šperk je ideálny pre slečny, ako aj dámy. Retiazka s príveskom a náušnice sú z kvalitného rhodiovaného kovu, ktorý je postriebrený viacerými vrstvami striebra. Dodržanie pokynov výrobcu, vám zaručí dlhú životnosť šperku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018