Blog

Pravé Swarovski perly v luxusnom sete

L&S BOHEMIA

ID9064
L&S BOHEMIA
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme už len 2 kusy
Elegantná sada náhrdelníka a náušníc striebornej farby, zdobené pravými perlami v bielej a bordovej farbe. Týmito šperkami sa bez obáv môžu pýšiť aj ženy,... Celý popis
Naša cena 17.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Elegantná sada náhrdelníka a náušníc striebornej farby, zdobené pravými perlami v bielej a bordovej farbe. Týmito šperkami sa bez obáv môžu pýšiť aj ženy, ktoré trápia alergie. Kovové komponenty sú totiž zdravotne nezávadné, bez obsahu kovov ako je nikel, olovo a kadmium. Povrch je porhódiovaný. Ani pri dlhšom nosení vám šperky nesčernajú. Dominantnými sú pravé Swarovski perly ako na prívesku, tak aj na náušniciach. Majú priemer 1 a 0,5 cm. Retiazku si môžete ľubovoľne nastaviť podľa potreby na dĺžku 40 až 46 cm. Náušnice sa na ucho zapichujú, takže ich ani nebudete na uchu cítiť. Aby vám šperky vydržali aj dlhšie také krásne, prečítajte si pokyny od výrobcu, ktoré sú pribalené v krabičke spolu so šperkami.
farba biela, červená, fialová

Náhrdelník na krku

Nechajte svoj dekolt vyniknúť týmto jedinečným náhrdelníkom s príveskom, ktorý je vhodný na každú práležitosť, ale aj na bežné nosenie. ľahko sa kombinuje s inými šperkami. Dĺžku retiazky je možné nastaviť na 40 až 46 cm. Osadené biele perly majú priemer 1 a 0,5 cm. Príveok vyniká zaujímavým prekrížením kovových komponentov.

Puzetové náušnice na uchu

Perlové náušnice pôsobia veľmi elegantne. Priemer osadenej perly je 0,5 cm. Na ucho sa zapichujú a pri ich nosení vám nebudú prekážať.

Darčekové balenie

Šperky vám doručíme v tejto peknej krabičke, ktorou môžete potešiť seba, alebo obdarovať svoje okolie.

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Oslnivý lesk šperkov

Oslnivý lesk šperkov

Na videu môžete vidieť, ako sa šperky krásne ligocú pri každom nepatrnom pohybe. Postriebrená retiazka a náušnice sú zdravotne nezávadné. Dĺžku retiazky je možné si prispôsobiť podľa potreby na 40 až 46 cm. Náušnice sa na ucho zapichujú. Elegantné perly, ktoré sú zakomponované do unikátneho príveska majú priemer 1 a 0,5 cm. Nachádzajú sa na oboch koncoch prekrížených kovovývh komponentov. Šperky je možné nosiť aj samostatne, ako ich doladíte je len na vás.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020