Blog

Sada náušníc s náhrdelníkom so zeleným rivoli kryštálom

L&S BOHEMIA

ID4648
L&S BOHEMIA
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Módna súprava jabloneckej bižutérie so Swarovski kryštálmi. Farba osadených kryštálov je AU Olivin, ktoré vrhajú veľmi pekné odlesky. Celý tento set je v zlatej farbe s rhodiovaným povrchom, ktorý zabraňuje černeniu na vzduchu a taktiež znižuje výskyt alergických reakcií. Náušnice sú klasické napichovačky, ktoré sa radia k typom “puzetky”. Dodávame v darčekovej krabičke, takže je vhodné aj na obdarovanie blízkej osoby.
štítok Novinka
farba zelená

Neviete si predstaviť ako bude vyzerať?

Tu môžete vidieť ako vyzerá náhrdelník na krku a tiež aj jeho reálnu dĺžku. Celková dĺžka je rovnako ako pri ostatných 40cm s možnosťou predĺženia o 6cm v prípade potreby jeho majiteľky. Prívesok má rozmer 2,3cm x 1,1cm a je ozdobený žiarivým kryštálom vo farbe AU Olivin, ktorý sa ligoce pri každom pohybe ako všetky kryštály z dielne Swarovski. Tento doplnok určite poteší nejednu dámu a jeho zaujímavým dizajnom rozhodne upútate pozornosť. 

Ilustračné foto na krku

Náušnice majú celkovú dĺžku 3.5 cm a sú zdobené kryštálom s priemerom 0,6cm, majú klasické zapínanie na klipsu, čiže ich zapnutie je veľmi jednoduché a rýchle, taktiež ich zdobí kryštál v zelenej farbe. Sú vhodné na rôzne príležitosti, ale určite ich využijete aj pri dennom nosení. Pôsobia skutočne elegantne a dodajú šmrnc vášmu outfitu. 

 

Zabalené v darčekovej krabičke

Swarovski šperky sú znakom kvality a originality a ich darovaním určite potešíte niekoh blízkeho. S balením nebudete mať starosti my vám túto súpravu doručíme zabalenú v originálnej krabičke, kde vnikne ich luxusný vzhľad. 

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Elegantný set jabloneckej bižutérie, vyrobený z rhodiovaného kovu, ktorý je pozlátený. Set tvoria náušnice a náhrdelník s príveskom v modernom dizajne. Ozdobený je Swarovski kryštálom vo farbe Olivin okrúhleho tvaru rivoli. Šperky sú bez obsahu alergických kovov ako je nikel, olovo a kadmium. Pre dlhšiu životnosť dodržujte pokyny výrobcu. Set je dodávaný v darčekovom balení.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019