Blog

Set elegantnej bižutérie s rivoli kryštálmi Swarovski

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Luxusná súprava Swarovski s kryštálmi vo farbe Crystal. Kryštály sa lesknú odleskmi pôsobením denného svetla, ale aj pri každom pohybe. Prívesok je tvorený... Celý popis
Naša cena 19.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Luxusná súprava Swarovski s kryštálmi vo farbe Crystal. Kryštály sa lesknú odleskmi pôsobením denného svetla, ale aj pri každom pohybe. Prívesok je tvorený tromi kryštálmi vo farbe Crystal, šedej a čiernej farbe. Retiazka je hladká s možnosťou predĺženia respektíve skrátenia podľa potreby. Náušnice sa zapínajú na klipsu, ktorá drží pevne. Aj táto súprava ako všetky ostatné neobsahuje nikel, čím znižuje výskyt alergických reakcií a je vhodná aj pre ľudí so sklonom k nim. Dodávame v darčekovej krabičke, vhodné aj na obdarovanie blízkej osoby.
štítok Novinka
farba čierna, číra, sivá

Takto to vyzerá reálne

Tu môžete vidieť ako vyzerá reálne, retiazka je klasicky dlhá 40cm s možným predĺžením o 6cm v prípade potreby alebo vkuse jeho majiteľky. Prívesok je o niečo dlhší ako pri ostatných setoch a má dĺžku 3,6cm sú na ňom tri kryštály, dva sa lesknú odleskmi od prostredia a denného svetla a jeden je bez lesku kde vynikne jeho dokonale prebrúsený tvar. Retiazka má hladký tvar a preto sa vám nebude zaťahovať pri nosení. 

Ilustračné foto na krku

Potešte seba alebo niekoho blízkeho týmto vkusným módnym doplnkom. Náušnice sú veľmi jemné a decentné majú dĺžku 1,8cm a priemer kryštálu na nich je 0,9cm. Zapínajú sa na klipsu, ktorá zabráni prípadnej strate náušníc. 

Ilustračné foto uchu

Zabalené v krabičke

Ak sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z našej ponuky zaručene zvolíte dobre. Tento zaujímavý set vám doručíme už zabalený, takže ním môžete obdarovať niekoho blízkeho. Značka je zárukou výnimočnosti, originality, ženskosti a kvality produktu. 

 

Darčeková krabička

Informácie od výrobce

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Elegantný set luxusnej bižutérie s výrazným príveskom. Značka L&S Bohémia zaručuje originalitu a kvalitu šperku vďaka jeho ručnej výrobe. Retiazku je možné nastavovať podľa potreby od 40 do 46 cm. Celý set je z rhodiovaného kovu bez zdravotne závadných kovov ako je nikel, olovo a kadmium. Osadené kryštály Swarovski sú čírej a čiernej farby. Set je v krásnom balení, vhodný ako aj darček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021