Blog

Set jabloneckej bižutérie s kryštálom rivoli

L&S BOHEMIA

ID4646
L&S BOHEMIA
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Jednoduchý, exkluzívny set dámskej jabloneckej bižutérie. Náhrdelník tvorí hladká retiazka spolu s príveskom v tvare slzy v ktorom je osadený kryštál vo... Celý popis
Naša cena 14.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jednoduchý, exkluzívny set dámskej jabloneckej bižutérie. Náhrdelník tvorí hladká retiazka spolu s príveskom v tvare slzy v ktorom je osadený kryštál vo farbe Crystal. Rovnaké kryštály sa nachádzajú aj v náušniciach, ktoré sú typom “puzetky” čiže sú to klasické napichovačky. Kryštály sa ligocú pri každom pohybe. Bez obsahu niklu. Ako všetky Swarovski šperky aj tento dávame v darčekovej krabičke.
farba číra
štítok Akcia

A takto vyzerá tento set

Na fotke môžete vidieť reálnu dĺžku retiazky, prívesok má rozmer 2,2cm x 1,2cm a retiazka celkovú dĺžku 40 cm s možnosťou jej predĺženia o 6cm ak by ste potrebovali. Stred prívesku je ozdobený kryštálom s priemerom 0,8cm, ktorý sa krásne leskne pri každom pohybe s dopadom denného svetla. Na krku pôsobí naozaj veľmi elegantne a rovnako bude vyzerať aj na vás. Značka týchto šperkou je zárukou kvality a výnimočnosti, nakoľko každý set je originálny. 

Foto na krku

Náušnice sú doplnené rovnakým kryštálom vo farbe Crystal ako je aj prívesok na náhrdelníku. Sú to klasické napichovačky, takže zapnutie je skutočne jednoduché a rýchle. Ich celková dĺžka je 1,8cm a priemer kryštálu na nich je 0,8cm. Sú vhodné na každodenné nosenie, ale určite upútajú pozornosť aj pri rôznych špeciálnych príležitostiach. 

Foto na uchu

Dodáme v krabičke

Zaujímavý vzhľad tohto setu, oslnivý lesk a zároveň elegancia vás pri prvom pohľade presvedčí, že ste si vybrali správne. Darovaním tejto sady určite potešíte každú ženu. My vám ju doručíme zabalenú v originálnej darčekovej krabičke. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Elegantný set náhrdelníka a náušníc jabloneckej bižutérie. Retiazka je hladká a dlhá 40 až 46 cm, ktorú je možné nastaviť podľa potreby. Celý set je vyrobený z kvalitného rhodiovaného kovu, ktorý je postriebrený viacerými vrstvami. Je bez obsahu kovov ako je nikel, olovo a kadmium. Vďaka tomu je šperk vhodný pre alergikov. Moderný prívesok ako aj jemné náušnice sú obohatené kryštálom Swarovski Elements v tvare rivoli. Set je dodávaný v darčekovom balení.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019