Blog

Swarovski set s čírym kryštálom

L&S BOHEMIA

L&S BOHEMIA
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Krásna súprava rhódiovanej bižutérie v zlatej farbe a tvare kvapky. Kryštály osadené na prívesku a v náušniciach sú vo farbe Crystal v ktorých sa odráža... Celý popis
Naša cena 29.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Krásna súprava rhódiovanej bižutérie v zlatej farbe a tvare kvapky. Kryštály osadené na prívesku a v náušniciach sú vo farbe Crystal v ktorých sa odráža svetlo. Retiazka pôsobí veľmi decentne a má hladký povrch je možné ju predĺžiť a skrátiť podľa potreby. Dodávané v darčekovej krabičke, bez obsahu niklu vhodné aj pre alergikov. Týmto šperkom upútate Vaše okolie a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
štítok Novinka, Výpredaj
farba číra

A takto bude vyzerať 

Tu môžete vidieť reálnu dĺžku náhrdelníka. Rovnako ako pri všetkých retiazkach aj tu je celková dĺžka 40cm s možnosťou predĺžiť ju o 6cm. Farba retiazky a prívesku zozadu je krásna zlatá, ktorá mu dodáva luxusný vzhľad. Prívesok má tvar kvapky s rozmerom 1,7cm x 1cm, kryštál je vo farbe Crystal s čírym leskom a odleskmi pri každom pohybe. Hodí sa do práce a svojim zlatým prevedením pokojne aj na rôzne špeciálne udalosti. 

Ilustračné foto na krku

Nášnice zdobí rovnako veľký kryštál ako je na prívesku s ligotavými odleskmi s rozmerom 1,7cm x 1cm. Celková dĺžka náušníc je 3cm, ich zapínanie je na klipsu, takže je pevné a zabráni prípadnej strate náušníc. 

Ilustračné foto na uchu

Zabalené v darčekovom balení

Túto sadu Vám dodáme zabalenú v originálnej darčekovej krabičke, takže ju nie je potrebné baliť. Obdarujte seba, alebo niekoho na kom Vám záleží týmto módnym doplnkom od Swarovski, určite poteší nejednu dámu. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu 

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Elegantný zlatý set bižutérie so Swarovski Elements v tvare kvapky. Osadené kryštály Swarovski majú číru farbu. Ich zaujímavé a precízne brúsenie pridáva šperku na luxuse ako aj ručná výroba. Tým sa stáva kryštálový set jedinečný. Bižutéria je z rhodiovaného kovu, ktorý je pozlátený. Je bez kovov ako je nikel, olovo a kadmium, ktoré spôsobujú zdravotné problémy. Pre dlhšiu životnosť šperku dodržujte pokyny výrobcu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021