Blog

Čistič štetca LONEL 100 ml

LONEL

ID205
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Tekutina na čistenie umelých štetcov od zvyškov akrylu alebo gélu. Nie je určený na čistenie štetcov s prírodným vlasom. Štetec po očistení ostane mäkký... Celý popis
Naša cena 2.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tekutina na čistenie umelých štetcov od zvyškov akrylu alebo gélu. Nie je určený na čistenie štetcov s prírodným vlasom. Štetec po očistení ostane mäkký a jemný. Odlejte si malé množstvo doň štetec namočte a opakovane vytrite do servítky. Nemáčajte štetec priamo vo fľaštičke, aby ste namočením nepoškodili aj rukoväť štetca a neznehodnotili čistič.
výška 13.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 100 ml

Štetec, ktorý používame pri modelovaní nechtov gélom alebo akrylom, čistíme predbežne počas práce. Je dôležitým a hlavným nástrojom pri modelovaní, preto sa oň veľmi dobre a dôkladne staráme. Prírodný alebo umelý štetec môžeme dočistiť v čističi štetca. Ten si nalejeme do sklenenej nádobky. Štetec ponoríme do čističa a následne ho vytierame v smere štetiniek do čistej buničiny. Tento úkon robíme, kým štetec nie je čistý. Pozornosť kladieme pri štetcoch s prírodným vlasom, pretože prípravok môže prírodný vlas poškodiť. Zásadne sa vyvarujeme dlhému namáčaniu štetcov v čističi.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020