Blog

Hnedo červený termo gél lak 5 ml


ID4274
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Farbu mení podľa teploty. V teple je červeno ružový a v chlade čokoládovo hnedý. Určený na trvácne lakovanie a spevnenie prirodzených nechtov. Používajte... Celý popis
Naša cena 3.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Farbu mení podľa teploty. V teple je červeno ružový a v chlade čokoládovo hnedý. Určený na trvácne lakovanie a spevnenie prirodzených nechtov. Používajte ho spolu s nadlakom podlakom. Tvrdne v UV lampe, LED lampe alebo aj v dual lampe. Farebnú zmenu uvidíte hneď pri nanesení a vložení do lampy. Takéto lakovanie vydrží na nechtoch 7 až 14 dní.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba hnedá , červená
objem 5 ml

Zmenená farba

Tento termo gél lak je zaujímavý tým, že mení farbu podľa teploty. V chlade je hnedý a s pribudajúcim teplom sa mení na červeno ružovkastú farbu. Nanášajte ho na nechty spolu s podkladovou vrstvou. Použite aspoň dve farebné vrstvy, prípadne podľa potreby. Každú vrstvu gél laku, či už číru alebo farebnú, nechajte poriadne vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Lepkavosť odstráňte až z poslednej vrstvy. Takto nalakované nechty vydržia 7 - 14 dní. 

zmenena farba

Termo gél lak mení svoju farbu závislosti od teploty. V chlade je tmavo hnedý, a v teple sa mení do červena. Po nalakovaní sú prírodné nechty dlho krásne upravené, pevné a nelámu sa. Pred lakovaním je potrebné prírodný necht zmatniť brúsnym blokom, odmastiť a aplikovať primer. Termo gél lak nanášame na tenkú vrstvu nadlaku podlaku, ktorú použijeme aj ako záverečnú vrstvu. Tak nanesieme tenkú farebnú vrstvu minimálne dva krát. Nechty necháme vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 až 60 sekúnd. Celé lakovanie je potrebné zafixovať spomínaným nadlakom podlakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019