Blog

Modro biely termo gél lak s glitrami 6 ml


ID4673
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Gél lak na spevnenie nechtov, ktorý sa mení podľa teploty. Ak naň pôsobí chlad tak je modrý glitrový. Ohrievaním bledne až na biely glitrový. Vytvára plynulé prechody. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách. Ako podklad je potrebné použiť nadlak podlak, ktorý tiež tvrdne v UV lampe. Čas tvrdnutia gél lakov v UV lampe je 2 minúty. Ak máte LED alebo dual lampu, čas je 30 až 60 sekúnd. Lepkavosť utierajte až z celkom poslednej vytvrdnutej vrstvy. Na jeho odstránenie použite buničinu a cleaner.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba modrá, biela
objem 6 ml

Farba po uschnutí laku

Na detailnej fotke môžete vidieť sfarbenie laku. V studenom prostredí je modrý a v teplejšom sa stáva postupne bielym. Má krásnu perleť, čím vaše nechty vyniknú. 

Farba po uschnutí laku

Krásny perleťový termo gél lak na prírodné nechty. Nalakované nechty sú pevné, nelámu sa a sú krásne upravené viac ako 14 dní. Výnimočný je tým, že mení svoju farbu v závislosti od teploty. V chlade je modrý a v teple je krásny biely. Gél lak je stredne hustej kozistencie a obsahuje jemnú perleť. Nanášame ho na vopred pripravené nechty spolu s nadlakom podlakom. Termo gél lak nanášame minimálne v dvoch vrstvách. Na záver nanesieme opäť nadlak podlak. Každú vrstvu je potrebné nechať zvlášť vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty alebo v LED lampe na 30 až 60 sekúnd.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020