Blog

Oranžovo žltý termo gél lak 6 ml


ID4394
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Perleťový gél lak, ktorý mení farby v závislosti od teploty. V chlade je oranžový a v teple zasa žltý. Vytvára plynulé prechody a rôzne odtiene žltej a... Celý popis
Bežná cena 3.19 €
Ušetríte 6% 0.20 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 21.01.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Perleťový gél lak, ktorý mení farby v závislosti od teploty. V chlade je oranžový a v teple zasa žltý. Vytvára plynulé prechody a rôzne odtiene žltej a oranžovej. Je vhodný na trváce netradičné lakovanie, alebo aj zdobenie nechtov. Pre správnu aplikáciu najprv necht zmatnite brúsnym blokom, odmastite a naneste primer. Tak môžete pristúpiť k nanášaniu gél laku. Ako podklad je potrebné použiť nadlak podlak, ktorý vytvrdne v UV lampe za 2 minúty, alebo v LED lampe za 30 až 60 sekúnd. Tak naneste farbený termo gél lak v tenkej vrstva a vložte opäť do lampy. Farebnú vrstvu môžete pokojne zopakovať, kým nebude farba jednotná. Na záver naneste opäť nadlak podlak a po vytvrdnutí odstráňte lepkavosť čističom gélu.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba oranžová, žltá
objem 6 ml
štítok Výpredaj

Zmenená farba gél laku

Gél lak je zaujímavý tým, že mení farbu podľa teploty. V chlade je oranžový a teple sa jeho farba mení na žltú. Obsahuje jemnú perleť. Naneste ho v tenkej vrstve a nechajte vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. V prípade potreby môžete vrstvu zopakovať. Nezabudnite použiť nadlak podlak, ktorý použijete ako podkladovú aj ako vrchnú vrstvu. Každú vrstvu nanášajte opatrne, aby nezatekala. Zatečený gél lak odstráňte. Pomôcť si môžete pomarančovým drievkom. Lakovanie vydrží 7 - 14 dní. 

zmenena farba gel laku

Trvácne a pekné lakovanie si vieme urobiť aj v pohodlí domova. Postačí nám len tento gél lak a nadlak podlak. Má peknú žltú farbu, ktorá sa mení v závislosti od teploty. V chlade je farba laku oranžová. Najprv zmatníme prírodný necht jemným brúsnym blokom a nanesieme primer. Ten necháme chvíľku pôsobiť. Aplikujeme nadlak podlak a vložíme ruky do UV alebo LED lampy. Termo gél lak tvrdne v LED lampe 30 sekúnd a v UV lampe 2 minúty. Pokračujeme v lakovaní farebného termo laku. Ten aplikujeme minimálne v dvoch vrstvách, ktorú zakaždým vložíme do lampy. Dbáme, aby gél lak nezašiel až na kožtičku. Ak sa tak stane, zatečený gél je potrebné odstrániť ešte pred vytvrdnutím. Na záver, celé lakovanie zafixujeme nadlakom podlakom a vložíme do lampy. Výpotok odstránime cleanerom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020