Blog

Ružovo biely perleťový termo gél lak 6 ml


ID3793
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

V chlade ružovo perleťový a v teple svetloružový, takmer biely s perleťou. Svoju farbu mení v závislosti od tepla. Aplikujte ho ako klasický gél lak, na prebrúsené a odmastené nechty s vrstvou primeru a nadlakom podlakom. Nanášajte v 2-3 tenších vrstvách. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Na záver opäť naneste nadlak podlak a po vytvrdnutí utrite výpotok čističom gélu.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba ružová, biela
objem 6 ml

Perleť v gél laku

Gél lak obsahuje drobnú perleť, ktorá pôsobí na nechtoch zaujímavo. Jednotlivé vrstvy gél laku nechajte vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Farba gél laku sa mení podľa teploty.

perlet

Postup pri nanášaní termo gél laku

Termo gél lak sa nanáša rovnako ako klasicky gél lak. Na vopred pripravený nech si nanesieme v tenkej vrstve termo gél lak a necháme vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Vrstvy opakujeme viac krát pre intenzitu farby. Na záver gél lak zafixujeme nadlakom podlakom a necháme vytvrdnúť v UV lame 2 minúty. Gél lak mení farbu podľa teploty. V tomto prípade je farba termo gél laku v chlade ružovo perleťová a v teple biela s perletou.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020