Blog

Ružovo fialový termo gél lak 6 ml


ID4393
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Perleťový gél lak, ktorý mení farbu podľa teploty. Z ružovej až po fialovú. vytvára krásne plynulé prechody a jednotlivé odtiene sú pekné, prirodzené... Celý popis
Bežná cena 3.99 €
Ušetríte 25% 1.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 01.11.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Perleťový gél lak, ktorý mení farbu podľa teploty. Z ružovej až po fialovú. vytvára krásne plynulé prechody a jednotlivé odtiene sú pekné, prirodzené a farebne veľmi obľúbené. Pre správnu aplikáciu najprv prebrúste prirodzený necht, odmastite ho a aplikujte primer. Naneste nadlak podlak a po jeho vytvrdnutí v lampe natrite tenkú farebnú vrstvu. Dajte do UV lampy na 2 minúty, alebo do LED lampy na 30-60 sekúnd. Farebnú vrstvu môžete zopakovať viackrát a na záver naniesť pre lesk opäť nadlak podlak. Každá vrstva musí tvrdnúť v UV lampe a aj po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý. Lepkavosť utrite čističom gélu až z úplne poslednej vrstvy, kedy sú nechty hotové.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba ružová, fialová
objem 6 ml
štítok Výpredaj

Farba pri zmene teploty

Termo gél lak mení farbu podľa teploty. V chlade je fialový no v teplom prostredí sa jeho farba mení na ružovú. Nanášajte ho v dvoch tenších vrstvách a nechajte vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Používajte ho spolu s priesvitnou podkladovou vrstvou, nadlakom podlakom. Ten zároveň naneste aj ako konečnú vrstvu pre vrátenie lesku. Dbajte na to, aby jednotlivé vrstvy gél laku nezatekali ku kožičke. Ak zatečie odstráňte ho pomarančovým drievkom a až tak vložte ruky do UV lampy. Takéto trvácne lakovanie vydrží 7 až 14 dní. 

farba pri zmene teploty

Je to lak, ktorý mení svoju farbu v závislosti od teploty. V chlade je farba gél laku tmavo fialová a v teplom prostredí sa mení farba do ružova. Gél lak obsahuje aj jemnú perleť. Postup lakovania je rýchly a jednoduchý, preto to dokážeme aj v pohodlí domova. Prírodný necht si zmatníme jemným brúsnym blokom. Odstránime prach a aplikujeme primer pre lepšie priľnutie. Ako základnú vrstvu použijeme nadlak podlak v tenučkej vrstve a vložíme do UV alebo LED lampy. Doba tvrdnutia v UV lampe je 2 minúty a v LED lampe je 30 sekúnd. Po vytvrdnutí základnej vrstvy pokračujeme farebným gél lakom minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu vkladáme zvlášť do lampy. Na záver opäť nanesieme nadlak podlak a necháme vytvrdnúť. Cleanerom odstránime lepkavý film a nanesieme výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020