Blog

Sivo púdrový termo gél lak 6g

SILCARE

ID4671
SILCARE
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Termo gél lak mení svoju farbu vplyvom zmeny teploty. Color it č. 2670 je v chlade šedý a zvyšovaním teploty sa mení na púdrový. Nanášajte ho na vytvrdnutú... Celý popis
Bežná cena 6.99 €
Ušetríte 14% 1.00 €
Naša cena 5.99 €
Zľava platí do 27.06.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Termo gél lak mení svoju farbu vplyvom zmeny teploty. Color it č. 2670 je v chlade šedý a zvyšovaním teploty sa mení na púdrový. Nanášajte ho na vytvrdnutú vrstvu nadlaku podlaku. Aplikujte dve tenké vrstvy a každú nechajte vytvrdnúť 2 minúty v UV lampe. Ak máte LED alebo dual lampu, čas tvrdnutia je 30 až 60 sekúnd. Lepkavý film neutierajte a naneste opäť nadlak podlak, ktorý po vytvrdnutí utrite buničinou namočenou cleanerom. Takto sa zbavíte lepkavosti z poslednej vrstvy.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba sivá, hnedá
štítok Zľava

Gél lak po vytvrdnutí

Tento termo gél lak stačí naniesť v maximálne dvoch vrstvách, pretože má dobrú kryciu schopnosť. V chlade je šedý a v teple sa postupne mení na púdrový. Ako podklad pužite nadlak podlak a tak isto aj ako záverečnú vrstvu na zafixovanie. 

Gél lak po vytvrdnutí

Výhodou gél laku je, že vydrží na nechtoch viac ako 14 dní. Termo gél lak má dobrú konzistenciu a veľmi dobrú pigmentáciu. Jeho farba sa mení pri zmene teploty z pastelovej sivej do púdrovej. Na jemne prebrúsený a odmastený necht nanesieme základnú vrstvu nadlaku podlaku, ktorú necháme vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Pokračujeme farebným termo gél lakom. Ten nanesieme v tenučkej vrstve maximálne 2 krát. Vzniknutý výpotok medzi vrstvami nezotierame. Na záver nanesieme UV lesk alebo nadlak podlak, čím celé lakovanie zafixujeme.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020