Blog

Zelenohnedý krémový termo gél lak 6 ml


ID4522
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak s termo efektom a perleťou v army farbách. Mení farbu podľa teploty. Vo chvíli, keď pociťujete na rukách zimu bude gél lak zelený až hnedozelený.... Celý popis
Bežná cena 3.99 €
Ušetríte 25% 1.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 23.10.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Gél lak s termo efektom a perleťou v army farbách. Mení farbu podľa teploty. Vo chvíli, keď pociťujete na rukách zimu bude gél lak zelený až hnedozelený. V opačnom prípade, čiže za tepla sa mení na krémový. Zmenu zbadáte už pri nanášaní. Na štetci bude tmavý a nanesením na necht hneď zosvetleje. Použite pod neho nadlak podlak a každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED či dual lampe cca 30 sekúnd. Lepkavý povlak utierajte až zo záverečnej vrstvy.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba zelená, hnedá
objem 6 ml

Zmenená farba

Gél lak nanášajte v tenkých vrstvách, pričom každú vrstvu nechajte poriadne uschnúť v UV alebo LED lampe. Svoju farbu mení v závislosti od teploty. Tento gél lak má drobné glitre, ktoré pôsobia na nechte veľmi zaujímavo.

Zmenená farba

Gél lak, ktorý tvrdne v UV alebo LED lampe. Po vytvrdnutí vydrží na nechtoch viac ako 14 dní. Zaujímavý je tým, že mení farbu závislosti od teploty. V chlade je farba nechtov tmavo zelená až hnedá a v teple sa mení na svetlo béžovú. Aplikuje sa na vopred pripravený necht minimálne v dvoch vrstvách. Ako základnú vrstvu nanesieme nadlak podlak, ktorý necháme vytvrdnúť v UV lampe. Potom pokračujeme farebným termo gél lakom. Nanášame ho na necht opatrne, aby nezatiekol. Na záver opäť aplikujeme nadlak podlak alebo vrchný lesk. Vzniknutý výpotok odstránime cleanerom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020