Hnedo kaki termo lak 5 ml


ID3783
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Lak meniaci farbu podľa teploty. Termo lak na nechty. V chlade hnedý a s pribúdajúcim teplom sa mení na kaki. Nanášajte ho v 2 tenších vrstvách. Schne... Celý popis
Bežná cena 1.99
Ušetríte 15% 0.30
Naša cena 1.69
Zľava platí do 27.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Lak meniaci farbu podľa teploty. Termo lak na nechty. V chlade hnedý a s pribúdajúcim teplom sa mení na kaki. Nanášajte ho v 2 tenších vrstvách. Schne na vzduchu. Pre lesk je potrebné naniesť top coat lak. Lak odstránite z nechtov odlakovačom.

Termo lak po uschnutí

Lak nanášajte na upravené nechty v tenkej vrstve. Ak je to potrebné, naneste ďalšiu vrstvu laku. Nechty nechajte poriadne uschnúť a na záver použite vrchný lak. Vráti farbe lesk. Termo lak sa mení v závislosti od teploty. V chlade je tmavý hnedý a v teple svetlej farby. Schne voľne na vzduchu.

po uschnuti

Tmavo hnedý lak je riedkej konzistencie. Lak mení farbu v závislosti od teploty. V chlade tmavo hnedý a v teple zeleno žltý. Lak neobsahuje žiadnu trblietku. Nanášame ho na upravené nechty minimálne v dvoch vrstvách, a fixujeme vrchným lakom. Z nechtov ho vieme odstrániť pomocou odlakovača alebo kozmetického acetónu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017