Modro biely termo lak 5 ml


ID3781
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledných 6 kusov
Termo lak na nechty je v chlade modrý perleťový a v teple svetlomodrý až biely perleťový lak. Svoju farbu mení podľa teploty. Nanášajte ho v 2 tenších... Celý popis
Bežná cena 1.99
Ušetríte 25% 0.50
Naša cena 1.49
Zľava platí do 13.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Termo lak na nechty je v chlade modrý perleťový a v teple svetlomodrý až biely perleťový lak. Svoju farbu mení podľa teploty. Nanášajte ho v 2 tenších vrstvách. Schne voľne na vzduchu. Pre lesk použite na záver priesvitný lak. Z nechtov ho odstránite odlakovačom.

Perleť a zmena farby laku

Termo lak s perleťou pôsobí na nechtoch veľmi zaujímavo. V chlade je modrý, s pribúdajúcou teplotou sa jeho farba mení na svetlú modrú, až bielu farbu. Naneste ho na nechty v dvoch vrstvách. Každú vrstvu nechajte poriadne uschnúť. Na záver použite vrchný lak, ktorý dodá nechtom lesk.

perlet a farba

Oživte svoje nechty lakom, ktorý mení farbu podľa teploty prostredia. Napríklad aj týmto modrým, ktorý sa v teple mení až do biela. Lak obsahuje jemnú striebornú trblietku. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Naneste ho na upravené prírodné nechty minimálne v dvoch vrstvách. Pre dlhšiu životnosť, lakovanie zafixujte vrchným lakom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017