Modro-biely perleťový termo UV gél 5 ml


ID2700
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
UV gél, ktorý mení svoju farbu podľa teploty okolia. V chlade je tmavomodrý a vytvára efekt nočnej oblohy. Pribúdajúcim teplom sa postupne mení na svetlo... Celý popis
Bežná cena 4.49
Ušetríte 22% 1.00
Naša cena 3.49
Zľava platí do 27.02.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél, ktorý mení svoju farbu podľa teploty okolia. V chlade je tmavomodrý a vytvára efekt nočnej oblohy. Pribúdajúcim teplom sa postupne mení na svetlo modrý až biely. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Pri tvrdnutí sa vytvára výpotok, ktorý utriete čističom gélu. UV gél môžete nanášať v dvoch vrstvách.

Zmena farby termo gélu

Tento UV gél mení farbu v závislosti od teploty prostredia. V chlade je tmavo modrý a v teplom prostredí sa mení na svetlo modrú až bielu farbu. Pred nanášaním ho premiešajte.

zmena farby gelu

Skutočná farba tohto UV gélu

Je stredne hustý a dostatočne pigmentovaný. Obsahuje perleť, ktorá sa zvykne na dne teglíka usadiť. Preto je potrebné ho pred použitím premiešať. Najlepšie je premiešať Uv gél pomocou štetca. V chlade má modrú farbu a v teple sa farba mení na bielo. UV Gél nanášame na necht opatrne a precízne. Za každým ho nechávame vytvrdnúť v 36W UV lampe na 2 minúty. Termo UV gél je potrebné zafixovať vrchným leskom. Nakoniec môžme kožtičku potrieť olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018