Modro fialový termo UV gél 5 ml


ID2452
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Teplocitlivý gél s trblietkami je v chlade tmavo modrý a s pribúdajúcim teplom sa mení na ružovo-fialovú. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Výpotok utriete čističom... Celý popis
Bežná cena 4.49
Ušetríte 22% 1.00
Naša cena 3.49
Zľava platí do 27.02.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Teplocitlivý gél s trblietkami je v chlade tmavo modrý a s pribúdajúcim teplom sa mení na ružovo-fialovú. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Výpotok utriete čističom gélu. Používa sa rovnako ako farebné gély, takže sa nanáša ako druhá alebo tretia vrstva.

Zmena farby

Termo gél mení farbu podľa teploty. V chlade je tmavo modrej a v teple ružovej farby. Má striebornú perleť. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 - 4 minúty.

zmena farby

Ako sa mení farba UVgélu

Termo UV gél je zaujímavý tým, že mení farbu závislosti od teploty. V chlade je tmavo modrí a v teple sa sfarbí do fialova. Obsahuje jemné strieborné glitre. Pred nanesením je dobré hol premiešať. Premiešame ho pomocou pomarančového drievka alebo štetca. Tak ako klasický UV gél nanášame opatrne, aby nezatiekol na kožtičku. Po nanesení na necht, dáme UV gél vytvrdnúť do lampy na 2-4 minúty. Na záver necht zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018