Modro fialový termo UV gél 5 ml


ID3032
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Termo UV gél mení farbu podľa teploty prostredia. Napríklad keď je vonku chladno tak je tmavo fialový, no keď prídete do miestnosti kde je teplo tak sa začne meniť na svetlomodrý. Používajte ho rovnako ako farebný gél. Tvrdne v lampe 2 minúty. Výpotok odstránite čističom gélu.

Farba termo gélu pri zmene teploty

Termo gél mení farbu podľa teploty. V chlade je fialový a v teplom prostredí modrý. Pred použitím ho premiešajte a až tak nanášajte na nechty. Naneste ho v dvoch tenkých vrstvách.

zmena teploty

Krycia schopnosť tohto UV gélu

Tento termo UV gél má tmavo fialovú farbu v chladnom prostredí a svetlo modrú v teplom prostredí. Je stredne hustý a ľahko sa natiera. Je jemne pigmentovaný bez trbietok alebo perlete. Nanášame ho na necht opatrne aby nezatiekol. Ak sa tak stane, je potrebné prebytočný UV gél odstrániť ešte pred vytvrdnutím. Nechtl vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Vrstvy môžme kľudne opakovať viac krát. Pre vrátenie lesku použijeme nakoniec finish. Kožtičku na záver potrieme olejčekom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017