Blog

Modrý termo UV gél 5 ml


ID1871
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél citlivý na teplo. V chlade je gél modrý a zvyšovaním teploty sa mení na svetlo modrý. Na vymodelované nechty ho aplikujeme plochým štetcom,... Celý popis
Bežná cena 4.49 €
Ušetríte 22% 1.00 €
Naša cena 3.49 €
Zľava platí do 18.10.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél citlivý na teplo. V chlade je gél modrý a zvyšovaním teploty sa mení na svetlo modrý. Na vymodelované nechty ho aplikujeme plochým štetcom, najlepšie s prírodným vlasom,Tvrdne v UV alebo LED lampe. Lepkavý film, ktorý vznikol na povrchu gélu môžeme odstrániť úplne na záver pomocou cleaneru a buničiny. V žiadnom prípade ho nemôžeme odstrániť počas práce.
štítok Akcia
farba modrá
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Farba vytvrdnutého UV gélu

Farba termo gélu sa mení podľa teploty. V chlade je tmavo modrý a v teple sa mení do svetlo modrej farby. Pred nanášaním ho premiešajte pomarančovým drievkom.

farba termo gelu

Ako Uv gél mení farbu

Je stredne hustý, mierne pigmentovaný bez perlete. Mení farbu závislosti od teploty. V chlade je tmavo modrý a v teple svetlo modrý. Pred nanesením na necht rozmiešame pomocou pomarančového drievka. Aplikujeme ho v tenkých vrstvách opatrne a precízne. Nanesení UV gél dáme do lampy na 2 minúty. Ak máme 9W UV lampu, doba tvrdnutia sa predĺžina 4-5 minúty. Na záver nanesieme lesk alebo vrchný UV gél. Vzniknutý výpotok na záver odstránime čističom cleanerom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019