Blog

  1. Oranžovo žltý termo UV gél 5 ml

Oranžovo žltý termo UV gél 5 ml


ID1770
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

UV gél citlivý na teplotu. Chameleón gél mení svoju farbu podľa teploty. V chlade je oranžový a v teple sa zmení na žltý. Na nechty ho aplikujeme rovnako ako klasický UV gél. Použiť ho môžeme len na zdobenie alebo na celoplošné zafarbenie. Aby termo UV gél vytvrdol, vložíme ho do UV lampy alebo Dual lampy. Čas polymerizácie je u každej lampy iný. Je balený v 5 ml teglíku s hmotnosťou 10g.
štítok Výpredaj
farba oranžová, žltá
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Zmenená farba gélu

Termo gél mení svoju farbu podľa teploty. V teple je žltý a v chlade oranžový. Termo gél nanášajte v tenkých vrstvách a nechajte vytvrdnúť v UV lampe. 

zmena farby

Hustota termo UV gélu

Termo UV gél je citliví na teplo. V chladnejšom prostredí je oranžový a v teple sa mení farba na žltú. Je stredne hustý, preto sa na necht dobre nanáša. Je mierne sklovitý. Pred aplikáciou ho premiešame. Nanášame ho rovnako ako klasické Uv gély v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebne dať do UV lampy na 2 minúty. Vzniknutý výpotok medzi vrstvami neutierame. Na záver zafixujeme vrchným UV gélom. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020