Blog

Oranžovo žltý termo UV gél 5 ml


ID1770
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
UV gél citlivý na teplotu. Chameleón gél mení svoju farbu podľa teploty. V chlade je oranžový a v teple sa zmení na žltý. Na nechty ho aplikujeme rovnako... Celý popis
Bežná cena 4.49 €
Ušetríte 29% 1.30 €
Naša cena 3.19 €
Zľava platí do 20.09.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél citlivý na teplotu. Chameleón gél mení svoju farbu podľa teploty. V chlade je oranžový a v teple sa zmení na žltý. Na nechty ho aplikujeme rovnako ako klasický UV gél. Použiť ho môžeme len na zdobenie alebo na celoplošné zafarbenie. Aby termo UV gél vytvrdol, vložíme ho do UV lampy alebo Dual lampy. Čas polymerizácie je u každej lampy iný. Je balený v 5 ml teglíku s hmotnosťou 10g.
štítok Akcia
farba oranžová, žltá
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Zmenená farba gélu

Termo gél mení svoju farbu podľa teploty. V teple je žltý a v chlade oranžový. Termo gél nanášajte v tenkých vrstvách a nechajte vytvrdnúť v UV lampe. 

zmena farby

Hustota termo UV gélu

Termo UV gél je citliví na teplo. V chladnejšom prostredí je oranžový a v teple sa mení farba na žltú. Je stredne hustý, preto sa na necht dobre nanáša. Je mierne sklovitý. Pred aplikáciou ho premiešame. Nanášame ho rovnako ako klasické Uv gély v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebne dať do UV lampy na 2 minúty. Vzniknutý výpotok medzi vrstvami neutierame. Na záver zafixujeme vrchným UV gélom. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019