Blog

Ružový termo UV gél 5 ml

LONEL

ID5883
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
UV gél s jemnými glitrami, ktorý mení svoju farbu podľa teploty prostredia. V chlade je sýty malinovo ružový a v teple zas svetloružový. Zmenu najvýraznejšie... Celý popis
Naša cena 3.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél s jemnými glitrami, ktorý mení svoju farbu podľa teploty prostredia. V chlade je sýty malinovo ružový a v teple zas svetloružový. Zmenu najvýraznejšie vidieť v chladnejších mesiacoch. Tento gél sa používa ako farebné gély. Takže je potrebné ako podklad použiť podkladový, alebo 1-fázový gél. Necht vymodelovať stavebným gélom, a tak v dvoch tenkých vrstvách naniesť termo gél. Po vytvrdnutí postačí nechty pretrieť finish gélom, aby boli krásne lesklé. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty a v dual lampe 30 až 180 sekúnd. Záleží od výkonu dual lampy.
štítok Novinka
farba ružová
objem 5 ml
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Zmena farby termo gélu

Farba gélu na vašich nechtoch sa mení v závislosti od teploty. V chlade je fabra sýto malinová a v teple sa zmení na svetloružovú. Pred nanášaním gélu na necht je potrebné gél premiešať pomarančovým drievkom.

Termo UV gél je citlivý na teplo a tak je váš necht doslova vždy iný. V chladnejšom prostredí je červeno ružový, v teple je ružová farba mierne svetlejšia. Na nechty sa nanáša veľmi dobre vďaka dobrej konzistencii a hustote. Pred aplikáciou je potrebné premiešať ho. Obsahuje jemné malé trblietky. Nanáša sa rovnako ako klasické UV gély v tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechávame vytvrdnúť v lampe. Výpotok medzi vrstvami neutierame. Na záver zafixujeme vrchným UV gélom s leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020