Blog

Sivo biely termo gél 5 ml


ID4131
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Termo UV gél bez perlete. V chlade je tmavo šedý a s pribúdajúcim teplom sa mení až na biely. Pri prechode z tepla do zimy, alebo opačne vzniká ne nechtoch veľmi pekný plynulý prechod farieb. Aplikujte ho ako klasický farebný UV gél. V UV lampe ho nechajte 2 minúty, no ak máte slabšiu 9W lampu, tak je potrebné nechať gél tvrdnúť 4 až 5 minút. Po vybratí ostáva povrch lepkavý. Práve táto lepkavosť vytvorí väzbu s ďalšou nanesenou vrstvou. Ak nebudete nanášať ďalší gél, tak lepkavosť utrite čističom gélu.
štítok Novinka
farba biela , sivá
dĺžka 3 cm
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Postup je rovnaký ako pri klasickom farebnom géle. Aplikujeme ho na gélové, akrylové nechty ako zdobenie, alebo ho nanesieme na celý necht. Pred použitím ho mierne premiešame. Nanášame ho v 2 až 3 vrstvách opatrne, aby nezatiekol. Ak sa tak stane, nadbytočný termo gél odstráňte ešte pred vkladaním do UV lampy. V lampe necháme nechty vyschnúť 2 až 5 minút. V chlade je farba sivá až čierna, a v teplejšom prostredí sa sfarbuje do biela. Na záver nechty zafixujeme vrchným gélom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019