Sivo biely termo gél 5 ml


ID4131
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Termo UV gél bez perlete. V chlade je tmavo šedý a s pribúdajúcim teplom sa mení až na biely. Pri prechode z tepla do zimy, alebo opačne vzniká ne nechtoch... Celý popis
Naša cena 3.49
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Termo UV gél bez perlete. V chlade je tmavo šedý a s pribúdajúcim teplom sa mení až na biely. Pri prechode z tepla do zimy, alebo opačne vzniká ne nechtoch veľmi pekný plynulý prechod farieb. Aplikujte ho ako klasický farebný UV gél. V UV lampe ho nechajte 2 minúty, no ak máte slabšiu 9W lampu, tak je potrebné nechať gél tvrdnúť 4 až 5 minút. Po vybratí ostáva povrch lepkavý. Práve táto lepkavosť vytvorí väzbu s ďalšou nanesenou vrstvou. Ak nebudete nanášať ďalší gél, tak lepkavosť utrite čističom gélu.

Postup je rovnaký ako pri klasickom farebnom géle. Aplikujeme ho na gélové, akrylové nechty ako zdobenie, alebo ho nanesieme na celý necht. Pred použitím ho mierne premiešame. Nanášame ho v 2 až 3 vrstvách opatrne, aby nezatiekol. Ak sa tak stane, nadbytočný termo gél odstráňte ešte pred vkladaním do UV lampy. V lampe necháme nechty vyschnúť 2 až 5 minút. V chlade je farba sivá až čierna, a v teplejšom prostredí sa sfarbuje do biela. Na záver nechty zafixujeme vrchným gélom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018