Blog

36W UV lampa na nechty so vzorom


ID4505
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Lesklá čierna lampa so zlatým ornamentom. 4-žiarovková UV lampa na gélové a gél lak nechty. Je vhodná aj na vytvrdnutie polygélov. Možnosť nastavenia času na 120 alebo 180 sekúnd. Ak vám časovač nevyhovuje, môžete ju zapnúť aj na trvalé svietenie. Lampa má zrkadlové vnútro, takže tvrdnutie materiálov je rovnomerné. Gély a gél laky v nej vytvrdnú za 2 až 3 minúty. Záleží od typu a hrúbky nanesenej vrstvy. Výhodou je aj výsuvné dno, ktoré tak môžete ľahšie čistiť. Prípadne pri pedikúre môžete dno odobrať a lampu položiť nad nohu. 4 žiarovky typu C sú súčasťou balenia. Lampa má rozmer 24,5 x 22 x 9,5 cm.
farba čierna, zlatá
výkon 36 Watt
dĺžka 24.5 cm
šírka 22 cm
výška 9.5 cm
štítok Výpredaj

UV lampa na nechty so vzorom a napájaním

4-žiarovková UV lampa so zapájaním do elektrickej siete má 3-stupňový časovač. Praktické odnímateľné dno umožňuje jednoduché čistenie a výmenu žiaroviek. Dá sa použiť aj na pedikúru. Vďaka zrkadlovému vnútru gél vytvrdne rovnomerne.

UV lampa na nechty so vzorom a napájaním

Ovládanie lampy 

Gombík na ovládanie sa nachádza na zadnej strane lampy

Ovládanie lampy

Lampa má moderný čierno zlatý vzor. Je vhodná na domáce ale aj profesionálne použitie. Má štyri 9W žiarovky, ktoré je potrebné po čase vymeniť. V lampe vytvrdne UV gél a gél lak za 2 minúty. Tento čas si môžete nastaviť na lampe pomocou časovača. Po uplanutí času sa lampa sama vypne. Výhodou je, že má odnímateľné dno, ktoré využijeme pri pedikúre a oceníme pri dezinfekcií lampy. Rozmer je 24,5 x 22 x 9,5 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020